anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Koniec promocji "Idealna para"

profile.country.PL.title
SABEX-22_.
Poszukiwacz

Koniec promocji "Idealna para"

A jednak cierpliwi mają więcej szczęścia!

Skończyła się promocja „idealna para”.

I co?

Według najnowszej ulotki Sony -

Spadła cena telewizorów !!!.

W805/807 42’ cena spadła tylko o 400zł, promocji z telefonem przy tym modelu nie było.

Natomiast W805/807 47’ cena spadła o 1000zł, W805/807 55’ cena spadła aż o 1400zł.

Cieszyliśmy się, że Sony jest tak wspaniałomyślne, że dodaje do zakupionych telewizorów darmowo smartfony.

Otóż był to czysty marketing.

Bo teraz zakup telewizora i osobno telefonu Sony Xperii L wychodzi tak samo lub taniej niż w promocji „Idealna para”.

Telewizor obecnie, np. 47’ W805/807 kosztuje 4499zł plus telefon, (jeżeli ktoś potrzebuje telefonu) około 1000zł (w Internecie nowy około 800zł), wychodzi obecnie tak samo jak cena telewizora w promocji z telefonem i nie potrzeba rejestracji, wycinania kodów z pudełka, drukowania podziękowania, wysyłania tych wszystkich papierów i nerwów czy przesyłka dotarła na miejsce.

Moim zdaniem po prostu zostaliśmy „naciągnięci” na zakup telefonu, (bo rzeczywiście telefon kupiliśmy a nie dostaliśmy gratis) razem z telewizorem, chociaż chcieliśmy tylko telewizor.

Szczęśliwe tylko te osoby, które nabyły modele telewizorów, W 905, bo tam cena spadła minimalnie (500zł) i opłacało się je kupować w promocji.

Teraz przy obecnej obniżce nie można nabyć telewizora W 905 i Sony Xperia Z za tą cenę, co w promocji.

Dziękujemy Ci Sony za „promocję Idealna para” za nerwy czy dostaniemy telefon, czy przesyłka dojdzie do Sony, a potem czy telefon będzie przysłany.

A teraz za te same (lub mniejsze) pieniądze można iść do salonu Sony i kupić to samo, ale już bez stresu!!!!

26 ODPOW. 26
profile.country.PL.title
batumi
Użytkownik

przeciez im zalezalo, zeby zlapac. sony najpierw lapie. potem olewa.




Ilekroć widzę arogancję i niekompetencję Sony, aż przyjemnie jest wbić szpilę.
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jeszcze nie spotkałem takich informacji, ale to chyba raczej warto się cieszyć z obniżki - o ile jest ona prawdziwa:smileyhappy: Ale oczywiście zawsze trafią się osoby, które nie będą z tego zadowolone. Z tego co napisałeś, wygląda na to, że gdyby po zakupie nagle ceny skoczyły w górę o parę tys, to niektórzy byliby bardzo zadowoleni. Inni kupiliby drożej, nie dostając promocyjnego telefonu.. Gdy Ci inni wybierający akurat teraz telewizor, zakupili go z tego co napisałeś w promocyjnych cenach, ale bez gratisowego telefonu, to już jest bardzo źle...

 

Nikt nie wie co będzie w przyszłości, jak ustosunkują się ceny. Żadna firma, sklep nie robi ogólnodostępnego cennika z podziałem na miesiące na okres występowania na rynku danego produktu. To czy kupimy produkt w okazyjnej cenie, na okazyjnych warunkach ocenia się w czasie zakupu, a nie po nim. Normalną sprawą jest różnicowanie ceny im dłużej produkt jest na rynku. Tak to można całe życie wybierać i wybierać... Podobnie jak z samochodami, nie kupię teraz - bo za miesiąc będzie tańszy. Za miesiąc również nie kupię, bo za kolejny miesiąc będzie jeszcze tańszy. Sam nie raz kupiłem coś, co chwilę później staniało. Ale w momencie w którym kupowałem była to dobra oferta, byłem zadowolony i nigdy nie zawracałem sobie głowy co by było gdyby...

 

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Dziękujemy Ci Sony za „promocję Idealna para” za nerwy czy dostaniemy telefon, czy przesyłka dojdzie do Sony, a potem czy telefon będzie przysłany.

 

Przy wcześniejszych promocjach Sony związanych z wysłaniem kodów etc. nie spotkałem się z przypadkiem niedosłania gratisowego urządzenia do osoby, która brala udział w promocji (mowa o poprawnie wypełnionych warunkach promocji co jest rzeczą oczywistą). Osoby które czekają na swój telefon nie powinny się obawiać, a cena tak jak powiedział Zimny - nikt nie ma wpływu na to czy wzrośnie czy zmaleje i zawsze znajdzie się ktoś kto będzie niezadowolony nawet ze spadku ceny.

Moim zdaniem promocja udana a smartfon otwiera kilka kolejnych funkcji w modelach W8 i W9.

Pozdrawiam Stubb
damian8dcz
Poszukiwacz

Ale mnie pocieszyliście:smileysad:,mineło 42 dni od wysłania dokumetów,

a telefonu dalej nie ma,uzupełniłem niby dane do wysyłki i dalej lipa!:smileysad:

Jednak są równi i równiejsi,cytuję-

Nowicjusz
SABEX-22_.
Posty: 4
Zarejestrowane: ‎26-06-2013
 
Dot.: Promocja "Idealna para"

25 czerwca zgłoszenie wysłane do Sony, a dzisiaj (11 lipca) telefon już w domu.

 

Nowicjusz
maarcell
Posty: 10
Zarejestrowane: kwiecień
 
Dot.: Promocja "Idealna para" [ Edytowane ]

Jesteście zbyt nerwowi...

 

List wysłany 27.06.2013 / doręczony 30.06.2013 / 04.07.2013 - informacja, że przesyłka 

 

:smileysad::smileysad::smileysad:

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Możesz przedzwonić do infolinii Sony i dopytać się na jakim etapie jest Twoje zgłoszenie promocyjne oraz czy wszystkie dane są prawidłowe.

http://www.sony.pl/support/pl/contacts/tvhc

 

W sprawie posprzedażowej pomocy technicznej możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem usługi:  

0 801 382 462
(koszt połączenia wg taryfy operatora)

Godziny otwarcia :

Poniedziałek-Piątek 9.00 – 18.00
w dni wolne od pracy nasze centrum kontaktów jest nieczynne.

Pozdrawiam Stubb
damian8dcz
Poszukiwacz

Pozdrowionka równierz dla Ciebie!:smileyhappy:

Jestem zbyt nerwowy w obecnej chwili i nie chcę

się bardziej denerwować,według regulaminu mają

prawo przedłużyć dostawę z 28 dni do 60 dni,

więc czekam.:smileysad:

JarekLinda
Poszukiwacz

Promocja Sony Idealna Para - kup TV Bravia a otrzymasz Xperię gratis. Ktoś z Was brał udział w tej promocji? Ja próbowałem, ale zamiast smartfona w prezencie stałem się problemem firmy Sony.

 Od 7.06 od kiedy stałem się klientem Sony jestem ich problemem: najpierw szukali mojego zgłoszenia w promocji we Francji (na szczęście Poczta Polska pomogła ustalić, że je dostali). A propo: XXIw. facebook i takie tam, a w Sony wysyła się do udziału w promocji wycięty kawałek kartonu, wydrukowany formularz zgłoszenia internetowego, zeskanowaną fakturę zakupu i kod z wnętrza pudełka pocztą tradycyjną na adres we Francji.... Jeśli można coś jeszcze zarchaizować i skomplikować bez sensu to Sony popisało się niewiarygodnie tą promocją.

 Dokumentów szukali kilka dni po ich otrzymaniu w... archiwum. W końcu po wielu bezskutecznych rozmowach i emailach z 1 infolinią we Francji i 1 customer service w PL po 4 tygodniach ktoś doszedł do wniosku że klient źle się w tej promocji zarejestrował i zarejestrował mnie, czyli klienta - swój problem, ponownie. 8.07 dostałem email z potwierdzeniem ponownego zgłoszenia - ale tydzień później wciąż niestety nie ma mnie w bazie zgłoszeń (sic!). Nie ma mnie do dziś. Klient - problem Sony - miał dziś odebrać telefon od infolinii promocji Sony Ideala Para. Nikt nie zadzwonił, widocznie problem klienta dopadł też infolinię. A wcześniej problem klienta rozłożył customer service Sony w Polsce, bo tam stwierdzono że nie mają wpływu na przebieg własnej promocji, bo to (uwaga: straszne słowo) "zewnętrzna firma" dla nich organizuje....

 Ktoś z Was też jest problemem (klientem) firmy Sony?

GrzegorzSz.
Poszukiwacz

Damian8cz - ciesz się że mogłeś wysłać dokumenty.

Ja nawet tego nie moge zrobić i praktycznie nie mam szansy tego zrobić.

Dla mnie  - ta promocaj skończyła się WIELKĄ ŚCIEMĄ.

Skusiłem się na opisywana promocję.

Efekt:

- próba zarejestrowania kodu promocyjnego kończy się komunikatem że numer seryjny nie odpowiada modelowi mojego TV - co oczywiscie uniemozliwia zakończenie procesu rejestracji.

- zgłoszenie problemu na infolinię - bez efektu ( obiecali że sprawę sprawdzą i odpisza na mail )

- po tygodniu ponowny kontakt na infolinię - bez efeku ( jak wyżej)

- próba skorzystania z linku "kontakt" na stronie promocji - wyświetla błąd wysyłania danych.

Podsumowując - czas skorzystania z promocji kończy się a nie ma żadnej możliwości z niej skorzystania.

Jak na razie to czuje się oszukany  i zastanawiam się nad dalszymi krokami

Na pewno warto ostrzegać przez tzw. promocjami firmy SONY

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Temat promocji był poruszany mnóstwo razy, czy na tym forum, na FB, czy w innych miejscach. Większość osób otrzymała prezent, inne ze względu na czas jeszcze czekają. Jeśli wszystko jest zrobiliście zgodnie z regulaminem, wystarczy poczekać, jeśli coś jest nie tak - wyjaśnić z działem obsługi klienta. Macie dokumenty itd, także można czuć się pewnie. Wysyłka jest z Francji, co musi potrwać. Promocja już się zakończyła, także weryfikacje i wysyłki wg mnie powinny iść szybciej.