anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android i firmowe apk a partycje hdd.

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Android i firmowe apk a partycje hdd.

Mam hdd podzielone na partycje, stara szkoła i nie pisać po co. Dla bezpieczeństwa i porządku na dysku. Mianowicie Wasze apk Video,Muzyka,Foto nie widzą kolejnej partycji na hdd. Czemu? Apk Kodi nie ma problemu z partycjami, nawet odtwarza plik ISO BR 37GB bez problemu jako napęd BR.  Powtarzam po raz kolejny że brak porządnego firmowego menadżera plików. Sony do roboty z tymi problemami. A jeszcze jedno...po wyłączeniu Tv z pilota dyski hdd (ten przygotowany do nagrywania i ten z partycjami magazyn danych) nie wyłączają się, lecz nadal miga dioda pracy. Mam BR Sony gdzie dysk gaśnie po wyłączeniu z pilota. Naprawcie to w Tv np 85x 55cali. Pozdro.

 

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Mała edycja.... Pojawiły się pliki z następnej partycji ale trwa to wieki. Rozumiem apk foto i muzyka aby pokazywały miniatury albumów (zdjęć) ale apk Video to po co jakieś miniatury? Muli strasznie aplikacje i system takie uaktualnienie. A apk Video nie radzi sobie z plikiem ISO tak jak apk Kodi.

 

Uwaga. Tv informuje że przed wyjściem pamięci masowej należy wyłączyć tv z pilota. Uważam że trzeba wyłączyć z kontaktu ponieważ dyski nie wyłączają się po naciśnięciu Wyłącz na pilocie (czekałem nawet ponad 5min). Przypominam że natychmiastowe wyjęcie pamięci bez bezpiecznego jej usunięcia może uszkodzić system. Windows jakoś sobie radzi z ignorancja użytkowników o tym fakcie,ale ten delikatny android może mieć czkawke...