anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tryb centralnego głośnika TV

profile.country.PL.title
DonGrigori
Użytkownik

Tryb centralnego głośnika TV

Podłączyłem 94K z soundbarem HT-A3000 poprzez hdmi earc i kabelkiem jack by TV robił dodatkowo za głośnik centralny. Po włączeniu odpowiedniej opcji w TV z jego głośników cały czas wydobywa się szum. 

 

Próbowałem innymi niż oryginalny kabel jack i problem nadal występuje. 

 

Zna ktoś problem i przyczynę? Oba sprzęty powinny to obsłużyć.

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Myśle ze trzeba by kontaktować sie z serwisem

profile.country.PL.title
Kilnik
Poszukiwacz

U mnie też szumi, soundabr A5000 i telewizor XR75A93K. Jakieś pomysły?

profile.country.PL.title
DonGrigori
Użytkownik

Po kontakcie z Sony uzyskałem info, że drobny szum jest normalny. Jeśli jest według Ciebie zbyt mocny, to trzeba załatwiać przez serwis. 

 

Odpuściłem, więc połączenie tego typu i zostało tylko hdmi. Gdzieś trafiłem na info, że podłączenie wzmacniacza rozwiązuje temat, ale nie mam jak sprawdzić.

profile.country.PL.title
Kilnik
Poszukiwacz

Chyba też odpuszczę bo nie chce mi się kopać z koniem. Może jakaś aktualizacja to naprawi… a szum jest niestety duży więc kabelek odłączony i funkcja bezużyteczna…

profile.country.PL.title
DonGrigori
Użytkownik

Dokładnie, delikatnym szumem tego też nie nazwę, a skoro jakikolwiek szum przeszkadza nie tylko mi to funkcja zdaję się bezużyteczna. Człowiek jednak czystego dźwięku oczekuje.

profile.country.PL.title
GrzegorzJ
Użytkownik

Cześć,

Odkopuję temat łudząc się że coś to zmieni w podejściu Sony i że czasem czytają te fora.

Temat jest globalny od serii J. Od tego czasu Sony nie potrafi zidentyfikować dlaczego.

Niektórym pomagają naprawdę wysokiej klasy przewody (ja wydałem na nie 600zł i nic). Możesz próbować. W innym wypadku zawsze wymiana płyty głównej.

Większość ludzi nie chce z tego powodu rozbierać TV bo często różnie to wychodzi. Raczej decyzję są w stylu życia z szumem i odwracania się w przyszłości od marki.