anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDP-S780 czy aktualizować>>

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

BDP-S780 czy aktualizować>>

Witam pojawiło się nowe oprogramowanie do mojego odtwarzacza

M07.R.0629 nie wiem czy aktualizować bo wyczytałem ze nowy firmware posiada CINAVIE a często oglądam filmy blu-ray 3d pobrane z sieci nie wiem czy CINAVIA nie poblokuje mi możliwości oglądania takoch filmów pobranych z sieci i odtgwarzanych z Pendriwa lub dysku poprzez USB posiadam też własne kopie orginalnych swoich filmów BLU-RAY aby nie niszczyć orginalnych nośników. Do tej pory nie miałem problemów z odtwarzaniem takich filmów czy też kopi. Obecnie posiadam wersje oprogramowania jedną niżej od tej proponowanej do zaktualizowania to znaczy M07.R.0624. Czy ktoś pobrał i testował najnowsze oprogramowanie? Czy aktualizować do najnowszej? CINAVIA nie robi problemów w nowym oprogramowaniu? Doradźcie bo nie wiem co robić.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Każda aktualizacja wprowadza poprawki błędów. Możesz podejrzeć co w aktualizacji M07.R.0629 dodano. Co do Cinavia większość nowych modeli Blu-Ray już nią posiada. Miałem Blu-Ray z Cinavią i nie miałem problemów z odtworzeniem filmów 3D z pendriva. Decyzja należy do Ciebie.

 

Pozdrawiam

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

Naprawdę nikt nie posiada tego odtwarzacza?

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Dzień dobry, 

 

Sony zawsze poleca, by aktualizować oprogramowanie w swoim sprzęcie elektronicznym, aby móc w pełni korzystać z jego możliwości. Jest oczywiście możliwe, że CINAVIA zablokuje oglądanie nielegalnie nabytych treści bądź skopiowanych bez pozwolenia odpowienich organów.

 

Pozdrawiam serdecznie, 


Karolina

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Każda aktualizacja wprowadza poprawki błędów. Możesz podejrzeć co w aktualizacji M07.R.0629 dodano. Co do Cinavia większość nowych modeli Blu-Ray już nią posiada. Miałem Blu-Ray z Cinavią i nie miałem problemów z odtworzeniem filmów 3D z pendriva. Decyzja należy do Ciebie.

 

Pozdrawiam