anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV Sideview, kino domowe BDV-E780W i playlista

ROZWIĄZANE
Ala_ma_kota
Nowicjusz

TV Sideview, kino domowe BDV-E780W i playlista

Witam,
Jako posiadaczka serwera NAS w sieci domowej postanowiłam odtwarzać z niego muzykę bezpośrenio na kinie domowym. Plan jest taki, żeby bez konieczności włączania telewizora czy komputera móc przy użyciu telefonu wybrać na NAS to, czego chcę słuchać i wypuścić na kino domowe.
Znalazłam aplikację TV SideView i w zasadzie wszystko działa z jednym ale. Działa odtwarzanie pojedynczych utworów, nie wiem natomiast jak odtworzyć całą playlistę a bez tego aplikacja jest w zasadzie nieużywalna.

Czy ktoś może pomóc i powiedzieć mi jak to zrobić?

 

Dzięki

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

TV SideView pozwala na sterowanie kinem domowym np. BDV-7200W. Dodatkowo jest możliwość korzystania w aplikacji z muzyki ze serwera NAS i wysyłania jej do kina domowego o czym Pani napisała. Opcji tworzenia Playlisty nie ma. Bynajmniej jest to dobry pomysł. Postaram się to przekazać do odpowiednich osób.

 

Na chwilę obecną jedyne co mogę zaproponować to utworzenie kolejki odtwarzania z serwera NAS np. w aplikacji Walkman i wysłania jej za pomoca Throw do Kina domowego.

 

Pozdrawiam

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

TV SideView pozwala na sterowanie kinem domowym np. BDV-7200W. Dodatkowo jest możliwość korzystania w aplikacji z muzyki ze serwera NAS i wysyłania jej do kina domowego o czym Pani napisała. Opcji tworzenia Playlisty nie ma. Bynajmniej jest to dobry pomysł. Postaram się to przekazać do odpowiednich osób.

 

Na chwilę obecną jedyne co mogę zaproponować to utworzenie kolejki odtwarzania z serwera NAS np. w aplikacji Walkman i wysłania jej za pomoca Throw do Kina domowego.

 

Pozdrawiam

 

 

Ala_ma_kota
Nowicjusz

Dziękuję za informację. Tak naprawdę brakuje dwóch rzeczy - automatycznego przechodzenia do kolejnego utworu w trybie "jeden za drugim" i "losowo". Playlista jako taka, utworzona po stronie NAS, jest rozpoznawana. Można do niej wejść, zobaczyć listę utworów i puszczać je klikając po kolei :wink:

Natomiast myślę, że tworzenie playlisty w aplikacji jest zupełnie inną funkcjonalnością, dla mnie niekoniecznie potrzebną, bo mam serwer, na którym zarządzam multimediami, ale być może ktoś byłby zadowolony.

 

Na razie znalazłam inne oprogramowanie, które w zasadzie działa jak trzeba :slight_smile: