anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

vaio nie widzi wbudowanej kamerki internetowej

cotedazur55
Nowicjusz

vaio nie widzi wbudowanej kamerki internetowej

Na poczatku kamerka dzialala, rozmawialam na skajpie.

Teraz nie dosc ze nie ma w ogole na skajpie przycisku zeby wlaczyc kamerke, w ustawieniach skypea w ogole nie widzi zadnej kamerki, dodatkowo jak sprawdzalam menedzer zadac to tam tez nie widzi zadnego sprzetu do obrazowania.

czy mam zainstalowac sterowniki, czy zglosic to do naprawy?

moj model: SVF152A29M

dzieki za pomoc!:)

6 ODPOW. 6
Witek1978
Nowicjusz

Mam inny model Vaio - ale mialem te same objawy. Laptop nie widzial kamerki. Kombinowalem strasznie - wyszukiwalem nowe sterowniki, instalowalem je i nic. W "Menedzerze urzadzen" w ogole nie bylo :Urzadzen do obrazowania".

Skype nie widzial kamery i ...wtedy niechcacy znalazlem rozwiazanie;) Wystarczylo poruszac delikatnie ekranem laptopa (tzn pionowa jego czescia : ) i nagle....laptop znalazl styk i kamerka sie uruchomila. Kamerka musi miec jakies kiepskie styki i poruszenie ekranem powoduje ze laptop gubi sygnal i twierdzi ze nie ma kamerki. Mam nadzieje ze to pomoze:)

rynio73
Poszukiwacz

Mam ten sam problem z kamera vaio SVF152A29M. Móglbyś dać znać jak ten problem rozwiązałeś ?

Witek1978
Nowicjusz

Hej, jak juz pisalem u mnie byla to usterka fizyczna.

Jesli masz wlazocnego Skype's - wchodzisz w Narzedzia - Opcje - ustawienia wideo.

i jest komunikat, ze "Skype nie znalazl kamerki" - docisnij reka, palcem kamerka chwytajac z obu stron obudowe laptopa - po kilku delikatnych nacisnieciach moj laptop jednak znalazl kamerke.

 

Mam nadzieje ze bedzie to pomocne.

 

profile.country.PL.title
Czitos1
Nowicjusz

u mnie poskutkowało "namacanie" kamery i styków! dzięki

ki.22-08
Nowicjusz

laptop sony vaio svf 1521c6ew nie wykrywa wbudowanej kamerki

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

A coś więcej możesz powiedzieć?