anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

[VGN-FW21E] Recovery Disk - proszę o pomoc :-(

zielar
Poszukiwacz

[VGN-FW21E] Recovery Disk - proszę o pomoc :-(

Witam,

 

Po dwóch tygodniach przygód z Google spowodowanych koniecznością wejścia do rozszerzonego BIOSa - załamany chwytam się ostatniej opcji - prosić o pomoc Was.

Chcę wykorzystać mojego VGN-FW21E jako narzędzia do naprawy dysków w tym celu muszę zmienić w BIOSie opcje, które są na tą chwilę ukryte. Po ciężkich poszukiwaniach odnalazłem magiczne "F10", które nie dało żadnego rezultatu z uwagi na fakt, iż dysk w VAIO jest wymieniony z innego komputera (tamten uległ awarii). Poszukiwanie RECOVERY DISK dało wynik taki, że "mogę sobie kupić za 20 EUR na mało przekonujących mnie stronach (tym bardziej,że bez pewności że to coś zmieni). Płytek oryginalnych niestety nie mam.

Proszę Was o pomoc czy ktokolwiek jest w stanie podesłać mi obraz recovery? Czy po odtworzeniu tego recovery odblokują mi się wszystkie opcje w BIOS? (koniecznie muszę zmienić IDE na AHCI 

 

Z góry dziękuję za szybkie zamknięcie mojego problemi

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie.

W kwesti produktów VAIO, których sprzedaż zakończyła się należy kontaktować się z Sony Electononics bezpośrednio przez support dla danego modelu. Link poniżej:

https://www.sony.pl/support/pl/product/VGN-FW21E

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, płyty recovery nic tu nie pomogą. BIOS dalej będzie okrojony.