anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ile za flintę?

profile.country.pl_PL.title
Filipski-----
Początkujący

Ile za flintę?

Jest to chyba najczęściej polecany telezoom do Alfy i dość często zmienia właścicieli, więc zainteresowałem się nim i ja.
Jak uważacie, do jakiej kwoty warto licytować, albo lepiej : powyżej jakiej kwoty należy odpuścić?

21 ODPOW. 21
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Filipski napisał(a):

chociaż rozmiary i waga trochę studzą mój entuzjazm.


Dam Ci potrzymać moją Tokinę 80-200/2.8 - momentalnie zmienisz zdanie o "ciężkości" flinty :smileyhappy:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Lajam napisał(a):

Dam Ci potrzymać moją Tokinę 80-200/2.8 - momentalnie zmienisz zdanie o "ciężkości" flinty :slight_smile:


nie chciałem tego extremalnego przypadku pokazywać, ale ilekroć wadzi mi waga flinty myślę o Twojej 'tokince' :smileyhappy:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

flinta ciężka? często robię fotki starym sonarem 200/2.8 waga 1,8 do tego puszka i chodzę z tym po 2-3 godziny i nie marudzę :nauseated_face:

profile.country.pl_PL.title
mitech
Poszukiwacz

SZFENDAK napisał(a):

flinta ciężka? często robię fotki starym sonarem 200/2.8 waga 1,8 do tego puszka i chodzę z tym po 2-3 godziny i nie marudzę :nauseated_face:


A ja jak doliczę jeszcze plecak z którym też się łazi to ze 20 kilo wyjdzie :smileymrgreen:
Tak więc flinta to piórko jest i nie ma co się szczypać jak za ciężka.
Przed foceniem iść na siłownie i trochę przypakować :D

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Mirku a gdzie flaszka 2L colki i jeszcze coś na popitkę :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
mitech
Poszukiwacz

SZFENDAK napisał(a):

Mirku a gdzie flaszka 2L colki i jeszcze coś na popitkę :slight_smile:


Cyc nosi :smileyhappy:

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

no tak zapomniałem :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
Filipski-----
Początkujący

No to jak ludziska będą wydziwiać nad aberracjami w tanich zoomach będę konsekwentnie dopisywał, że w zamian za aberrację i słabą ostrość pod koniec skali nie grozi zniesienie lordozy szyjnej, skolioza kręgosłupa i garb. :D

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Filipski napisał(a):

No to jak ludziska będą wydziwiać nad aberracjami w tanich zoomach będę konsekwentnie dopisywał, że w zamian za aberrację i słabą ostrość pod koniec skali nie grozi zniesienie lordozy szyjnej, skolioza kręgosłupa i garb. :D


Aberracje nie są żadnym problemem jeśli masz choćby najprostszy program do obróbki zdjęć pozwalający na edytowanie poszczególnych kolorów. ;)

Lars9-----
Początkujący

Wszystko zależy od potrzeb i grubości portfela.
Abberacje na 75-300 są słodziutkie... Ja czasami nie widzę nic poza nimi.
Program... Może poprawia jakość, ale niesmacznie porównam to przy programowych usuwaniu szumów z ISO 6400... ;)