anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Minolta AF 50mm f/1.7

jaro27
Początkujący

Minolta AF 50mm f/1.7

Witam.Chcialem sie dowiedziec co myslicie o tym szkielku.Pasuje do A200?Mam zamiar cos jasnego sobie kupic ale jeszcze nie bardzo jestem obeznany w szkielkach.Pozdrawiam.

25 ODPOW. 25
wratislavian
Początkujący

powiedz za ile trafiłeś

profile.country.pl_PL.title
maro_ka
Początkujący

drogo bo aż 580zł ale obserwowałem oferty zanim jeszcze kupiłem lustro i od 3 ostatnich miesięcy to aukcje kończyły się na poziomie 620zł - 650zł. Po za tym ja już miałem ogromne ciśnienie na to szkło i w sumie w licytacji żona mnie wyręczyła... zalicytowała beze mnie:)

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Ceny teraz z kosmosu mamy - pamiętam jak kupiłem ten słoik za 400 złotych...

profile.country.pl_PL.title
maro_ka
Początkujący

czytałem na różnych forach gdzie jest informacja ile zapłaciliście za swój obiektyw. Nie widziałem tam cen po 500-600zł. Ale było to w 2006-2007 roku... Obecnie gdybym go dziś wystawił na aukcje zarobił bym na nim jeszcze ze 30zł :)

problemem ponoć jest to że jest coraz mniej wolnych 50/1.7 na rynku i coraz trudniej będzie o taki. Im trudniej tym drożej:)

profile.country.pl_PL.title
SkywalkerPL
Początkujący

to z prostej kalkulacji - jest coraz więcej użytkowników systemu Alpha polujących na te szkła, a liczba obiektywów na rynku jest stała, bo w końcu ich nie produkują więc... moim zdaniem im wcześniej się dorwie takie szkła jak 50/1.7 czy finte tym lepiej i taniej :)

:slight_smile:
profile.country.pl_PL.title
ludzik82r
Początkujący

jaby ktoś miał namiar na to szkło to chętnie bym zakupił widziałem na allegro ale z jakimś odbarwieniem na szoczewkach...

najlepiej gdyby to było w łodzi

Creatoor
Początkujący

Tutaj: http://www.interfoto.com.pl mają na stanie te szkiełko. Można napisać to przyślą fotki. Rzetelny komis.

profile.country.pl_PL.title
ludzik82r
Początkujący

no pisałem do nich i napisali ze nie maja na stanie

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Ludziku - jest coś takiego jak Allegro - tam stale są w ofercie tego typu słoje. Inna rzecz, ze dobrze jest się zarejestrować na forum KKM - www.alfaklub.pl i tam zapytać o te obiektywy...

profile.country.pl_PL.title
ludzik82r
Początkujący

zadałem pytanie tu ........

EDIT Lajam
Pytanie miało znamiona ogłoszenia handlowego, a takiego działu na naszym forum nie ma.
Pozdrawiam,