anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Porada; zdjęcia z rajdu samochodowego

Cylin-----
Początkujący

Porada; zdjęcia z rajdu samochodowego

Witam serdecznie. Chciałbym abyscie doradzili mi co można było zrobić inaczej (lepiej) żeby ostrosć obejmowała całe samochody a nie tak jak na przykładowych fotkach. Czy na rajdach znajduje zastosowanie ustawienie odległosci hiperfokalnej? Pozdrawiam

43 ODPOW. 43
profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

O tym właśnie pisałem, że na szczęście miałem możliwość robienia zdjęć mimo żółtej kamizelki i gwizdka, ponieważw miejscu które obstawiałem nie było zbyt wiele osób.

Wcześniej jakoś tego "nie załapałem", gdyż do głowy mi nie przyszło, że te ktoś z zabezpieczenia, zamiast robić co do niego należy, cyka foty...Będąc jednak osobą odpowiedzialną

Tia... Wyjątkowo odpowiedzialną.

profile.country.pl_PL.title
Jamal_pl
Poszukiwacz

Uwierz mi, że gdybym nie miał takiej możliwości, to zdjęć bym nie robił. Nie jestem licencjonowanym sędziom, po prostu przypadkowo tak wyszło że pomagałem koledze.

miniu ma rację jeśli chodzi o doświadczenie. Warto pojeździć i trenować, wybrać najlepsze dla siebie ustawienia aparatu. Nie ma uniwersalnej metody na panoramowanie bo wszystko zależy od danej sytuacji i wprawnej ręki fotografującego.

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

Dominik Kalamus o fotografowaniu rajdów samochodowych: LINK

profile.country.en_GB.title
.cezar.
Początkujący

acinloop napisał(a):

Dominik Kalamus o fotografowaniu rajdów samochodowych: LINK


Na "Szerokim Kadrze" ten poradnik "wisi" już od roku. Teraz Kalamus ma swoją rubrykę w miesięczniku WRC i tam prowadzi taki mini-poradnik. Było już o aparatach, obiektywach, generalnie o sprzęcie, teraz jest temat samej techniki.
pzdr