anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

AKTUALIZACJA SYSTEMU

michal_1904
Nowicjusz

AKTUALIZACJA SYSTEMU

Witam mam problem z aktualizacja androida 4.4.4 na lollipopa (telefon sony z1).Czy ma ktoś podobny problem ? jak go rozwiązać ? proszę o pomoc .

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Najlepiej jak skierujesz sprawę na forum Sony Mobile http://talk.sonymobile.com/.

 

Pozdrawiam

Damian1983
Poszukiwacz

Witajcie,

Mam problem z aktualizacją oprogramowania do mojej Xperii M2. Obecna kompilacja to 18.6.A.0.175. Najnowsza wydana to 18.6.A.0.182 dostępna na drugą Xperię M2 jaką mamy w domu. O ile tamten zaktualizował się bez problemu, w tym pierwszym przypadku aktualizacja jest jakby niedostępna. Proszę o informację jak zaktualizować telefon. Jeżeli źle trafiłem, przekierujcie mnie na właściwy temat. Serwis telefoniczny poinformował, że mam czekać około 1 miesiąca (nie wiedziałem, że telefony Sony aktualizuje się pojedyńczo, ale mniejsza z tym, zależy mi na poprawie zdjęć).

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, aktualizacje dla telefonów wszystkich marek wypuszczane są stopniowo, żeby nie przeciążyć serwerów producenta. Dlatego mimo, że na jednym telefonie dana aktualizacja już się pojawiła, to na drugim telefonie jej nie ma. Zależy to również od rynku, tzw. brandingu telefonu, itd. Aktualizacja może być już dostępna po kablu, a bezprzewodowa (OTA) jeszcze nie.

Po więcej infromacji polecam odwiedzić forum Sony Mobile.