anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KOszmarny serwis

cskmarg
Nowicjusz

KOszmarny serwis

Witam, jestem informatykiem a sony ma najgorszy serwis i kompletnie pozbawiony logiki system. Raczej jest to firma zbierająca nasze dane niż naprawiająca sprzęt.

krótko opiszę:

22 grudnia zgłaszam telefon do naprawy będąc w górach. po 30 minutach oczekiwania informuję telefonistkę że chcę zgłosić usterkę aparatu w telefonie, Telefonistka zbiera wszystkie dane, także IMEI telefonu po czym informuje że nie może przyjąć zgłoszenia ponieważ można zgłosić tylko przez internet (minęło 15 minut rozmowy)

Robię zgłoszenie, potwierdzenie zgłoszenie trzeba wydrukować i odesłać wraz z telefonem

Po powrocie 7 stycznia wysyłam wszystko.

19 stycznia dostaję kosztorys na kilkaset zł na naprawę pogwarancyjną z powodu zgłoszenia po gwarancji

zgłaszam do sony reklamacje konsultant przyjmuje i podaje adres na który mam przesłać dokumenty questions.pl@support.sony.com upewniam się czy na pewno ponieważ w e-mailu jest inny robię to 3 razy i na wszelki wypadek wysyłam na oba.

20 stycznia dzwonię zapytać jak sytuacja rozmawiam z Piotrem Kawnikiem nic nie wie o sprawie, mówię na jaki adres wysłałem questions.pl@support.sony.com zapewnia, że nie ma takiego adresu tyko questions.pl@support.sonymobile.com. nadal nic nie wie proszę o informację kto zarejestrował zgłoszenie w dniu wczorajszym, odmówił ukrywając kolegę.

Anna Sulejczak poinformowana e-mailowo odpisała "Proszę o podjęcie decyzji w sprawie kosztorysu – urządzenie jest już po gwarancji, zostało zgłoszone już po tym okresie. "

Reasumując Anna Sulejczak - nie potrafi sprawdzić kiedy zostało zarejestrowane zgłoszenie.

Serwis przez 10 dni nie zrobił absolutnie nic (czas od wystawienie nieupoważnionego kosztorysu do wysłania go e-mailem)

Nie można zgłosić naprawy przez telefon, Rada dla użytkowników sony, jadąc na narty weźcie ze sobą laptopa z dostępem do internetu i drukarkę.

Od paru lat odradzam zakup sprzętu sony jako specjalista, ale serwis sony to jet porażka na niespotykanym poziomie. Kontakt na poziomie szkoły zawodowej. tak zwana specjalistka nie rozumie terminu zgłoszenia a terminu dostarczenia.

Firma sony nie potrafi obsłużyć klienta przez telefon, albo raczej z premedytacją nie chce. Gdybym był starszym człowiekiem z epoki w której nie posługiwano się komputerem nie miałbym szans kupując telefon zgłosić go do naprawy!!!

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, na tym forum nie ma telefonów proponuje w tej sprawie napisać na forum sony mobile lub na ich facebooku (tak Sony Mobile to oddzielny byt tak samo jak Sony Playstation)

cskmarg
Nowicjusz

Zaobserwowałem jeszcze jedną sprawę, serwis nie ma absolutnie żadnego nadzoru, albo możliwośc kontaktu z przełożonymi jest przez konsultantów ukrywany. W rzeczywistości nie widze żadnej drogi kontaktu na wyższym szebelkiem i jedyna droga to Urząd Ochrony Praw Konsumnetów. Efektem olewania klientów jest to iż od kilku lat odradzam klientom zakup produktów Sony a firma nie długo upadnie na tym rynku.Konsultanci nie są absolutnie ani przeszkoleni nie mają także żadnej wiedzy prawnej która im powinna zostać przekazana. marka sony będzie albo ljuz jest tak obiachowa, że ludzie będą sie wsydzić mieć taki napis na jakimkolwiek sprzęcie.

w-support sonymobile najgoszy serwis w europie.

border.pl
Poszukiwacz

Panie Pawle Sony to marka i nie ma znaczenia który dział czym się zajmuje i czy mobilne to inna organizacja. Po tyłku i tak dostanie wizerunek. Pozdrawiam