anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Naprawa gwarancyjna

michal42
Nowicjusz

Naprawa gwarancyjna

Witam wszystkich

W dniu dzisiejszym spotkała mnie niemiła niespodzianka ze strony firmy Sony.

Okazuje się bowiem iż pomimo posiadania waznej gwarancji na telefon serwis odmawia wykonania naprawy jeżeli nie dokonam odpłatnej naprawy wyświetlacza który nie jest powodem oddania telefonu do naprawy (uszkodzona jest ramka wokół wyswietlacza co w żaden sposób nie wpływa na funkcojalność).Po telefonie na infolinie Sony dowiedziałem się że usterki zgłoszone do naprawy serwisowej nie zostaną naprawione ponieważ ramka wyswietlacza jest uszkodzona mechanicznie czego gwarancja nie obejmuje (co zrozumiałe) a Sony w swej wspaniłomyślności chce przywrócic mój telefon do stanu 100% sprawności pod warunkiem że zapłacę 400 zł. za niepotrzebną wymianę sprawnego wyświetlacza.W warunkach gwarancji nie znalazłem żadnego zapisu który odnosił by sie do takiej sytuacji.Reasumując albo wydam 400 zł. na wyświetlacz i wtedy usterki zgłoszone zostaną naprawione albo sie nie zgodzę i pozostanę z niesprawnym telefonem.

W mojej opini jest to bezczelny sposób na wyłudzanie od klienta pieniędzy.

 

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Przykro czytać, że masz taki problem jednak na tym forum nie zajmujemy się telefonami Sony.

 

Pozdrawiam