anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Reklamacja telefonu

AniaZielone
Nowicjusz

Reklamacja telefonu

Witam Wszystkich na forum. Chcę podzielić się swoim niestety złym doświadczeniem z marką SONY.

W czerwcu rok temu kupiłam w salonie w Manufakturze w Łodzi Sony Xperię Z3 Dual, w tym roku 8 kwietnia oddałam telefon do reklamacji z powodu pomarańczowego przebarwienia w górnym rogu ekranu. 28 kwietnia zadzwoniłam do salonu Sony w Manufakturze zapytać się co z moim telefonem się dzieje, dostałam odpowiedź, że niewiedzą, że telefon nie przyszedł z serwisu!!!

Okazało się, że telefon trafił do salonu w Porcie Łódź, i gdyby nie moja interwencja, to nikogoby nie obchodziło, że zaginął!!!

Przed podpisaniem odbioru włączyłam telefon, miał rozsypane oprogramowanie, wgrane w języku angielskim, śmietnik w systemie, jakby ktoś sobie żarty robił z Klienta.

Do tego miał ustawioną czerwoną tapetę, aby czasem nie było widać usterki z jaką go reklamowałam, to już bardzo niska jakość obsługi Klienta równa zero!!!

Do tego okazało się, że telefon się nie ładuje!!! Kosztem jednego w serwisie zepsuto mi drugie!!! Gdy oddawałam telefon do serwisu ładował normalnie, miał tylko przebarwienie ekranu!!!

Kupując produkt najwyższej jakości spodziewałam się produktu, który nie popsuje się po pół roku użytkowania, a jak już nawet, to że obsługa będzie adekwatna do jakości marki.

A tu nie ma tak.

Oceniam salon Sony w Manufakturze bardzo nisko, oceniam bardzo nisko serwis SONY. Jakość i obsługa nie są warte ceny!!!

 

ANNA

Tagi (1)
1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, przykro mi, że Cię to spotkało. Powtórze to co już wielokrotnie pisałem w podobnych wątkach Salony Sony Center to franczyzy nie są własnością Sony, serwis mobile zgadzam się jest bardzo kiepski i niestety ten serwis obsługuje większość marek na rynku. Dodam, że to forum nie ma nic wspólnego z Sony Mobile i myślę, że lepiej byłoby gdybyś napisał o swoim problemie na http://talk.sonymobile.com/ ewentualnie na stronie Sony Mobile na facebooku. 

 

A jeśli chodzi o kwestie techniczne to miałem xpierie S teraz mam już drugą z3 (wymieniona na gwarancji) i po 2-3 miesiącach pojawiło się w każdej z nich zabarwienie na żółto ekranu na wysokości gniazda karty sim. Tak to już jest jak telefon ma być super cienki z bardzo mocnym procesorem i mieć zwartą obudowę ze szkła i aluminium...