anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV SONY KDL 55-W809C A SOUNDBAR SONY HT-CT380

wouekk
Poszukiwacz

TV SONY KDL 55-W809C A SOUNDBAR SONY HT-CT380

Witam,

 

Czy ktoś od producenta w ogóle zakładał, że soundbar będzie mógł stać przed telewizorem, tak jak na prezentowanych materiałach promocyjnych? Po postawieniu soudbara przed odbiornikiem, nie jestem w stanie sterować telewizorem za pomocą pilota, ponieważ soundbar zasłania odbiornik. Żeby jakakolwiek komenda dotarła do TV muszę podnieść ręke i strzelać z pilotem z nad głowy, co jest wbrew wszelkim zasadom ergonomii.

 

Jak możecie promować produkt na stronie z opisem TV jako akcesorium skoro jest ono kompatybilne z odbiornikiem jedynie w 50%? Po wejsciu na stronę soudbara również mój model TV jest wyświetlany w polecanych akcesoriach.

 

Z innej beczki, kiedy dopracujecie player sony? Nie ma w nim, żadnych nawet podstawowych ustawień. Brakuje wybierania sposobu wyświetlania folderów czy plików, możliwości dopasowania wyglądu napisów do własnych potrzeb.

 

Pozdrawiam

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

W playerze Wideo jest mozliwość widoku wszystkich plików ale tez i folderów (załącznik) – lewa strona ekranu, Wyglądu napisów niestety nie można zmienić.

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

wouekk
Poszukiwacz

Dziękuję za odpowiedź,

 

Do tego doszedłem sam, jednak nie ma możliwości dostosowania widoku folderów. Przecież ten widok przy długich nazwach i dużej ilości folderów jest nieczytelny. Przykład: mam na dysku kilka części filmów np. Harry Potter, Piraci z Karaibów. Jak mam odróżnić poszczególne części kiedy widzę tylko początek nazwy? Nie będę zmieniał nazwy folderów, uważam że stać Sony na napisanie dobrej aplikacji. 

 

Oczekuje jeszcze odpowiedzi dotyczącej soundbara, jak mam go postawić żeby móc korzystać z pilota tv? Narazie stoi za telewizorem, tylko nie tak to powinno wyglądać. Grafików do broszurek reklamowych macie dobrych, ale projektantów to chyba trzeba wymienić. Jeżeli głośnik rekomendowany do tv, uniemożliwia dotarcie sygnału z pilota do odbiornika. Co by było gdybym kupił soundbara w wersji 780, który jest jeszcze wyższy? Śmiech na sali..