anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wygrana (chyba) w konkursie Xperia Longue

ROZWIĄZANE
skilan
Poszukiwacz

Wygrana (chyba) w konkursie Xperia Longue

Witam.


Jako, że forum jest najlepszym miejscem do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami chciałbym zapytać się szanownej społeczności czy ktokolwiek miał taki przypadek jak ja. Mianowicie 6 sierpnia 2015 o godzinie 13:16 otrzymałem mail zawiadamiający o wygranej w konkursie:
Dear Rob,
We notified you 24 hours ago that you were an Xperia Lounge winner and have not had your response.
You have won 1 x Sony SmartWatch 3 SWR50
Date: 05/08/2015
Inclusion: 1 x Sony SmartWatch 3 SWR50
In order to claim the prize, you must click here before 08 August 2015, 11:00 GMT to register your details. If you miss the deadline, your winning entry becomes invalid. Don't delay!
If you can't accept the prize, please use the same link to notify us that you will not be claiming the prize.
Xperia Lounge Hospitality Team
Mail: xperialounge@rpmc.co.uk | Tel: +44 207 025 6180
If you are unable to click on the link above, please copy and paste the following link into your browser:
https://secure.sportssystems.com/clients/sonyxperialounge/?emailver=48&uuid=E7189F35-2219-31E1-14A63...

Oczywiście zgodnie instrukcją dokonałem stosownych formalności i w odpowiedzi otrzymałem mail o następującej treści:
PRIZE DETAIL
Name: Rob Bic
Prize: 1 x Sony SmartWatch 3 SWR50
Date: 05/08/2015
Inclusion: 1 x Sony SmartWatch 3 SWR50
The prize is yours!
Your registration has been accepted.
Next step:
The Hospitality Team will contact you to finalise arrangements for the prize. Please continue to check your email.
Xperia Lounge Hospitality Team
Mail: xperialounge@rpmc.co.uk | Tel: +44 207 025 6180
Następnie w dniu 12.08.2015 roku otrzymałem kolejny mail:
d: "Sony Mobile Xperia Lounge" <xperialounge@rpmc.co.uk>
Data&colon; 12 sie 2015 18:00
Temat: RE: Sony Xperia Lounge Winner Prize Confirmation
Do: "robbicmaz@gmail.com" <robbicmaz@gmail.com>
DW: "Sony Mobile Xperia Lounge" <xperialounge@rpmc.co.uk>
Hi Rob

Congratulations for winning 1 x Sony SmartWatch 3 SWR50!

Your prize will be shipped to you shortly. As soon as it is, we will update you.

Congratulations again.

Many thanks
Megan

Xperia Lounge Hospitality Team
Tel: +44 207 440 0086
Email: xperialounge@rpmc.co.uk
I na tym w zasadzie kontakt się urwał. Zgłosiłem w Sony Xperia Contact Center problem (braku wygranej i dalszego kontaktu) pod numerem zgłoszenia 1-20928948215 i od 26.08.2015 poza potwierdzeniem przyjęcia problemu kontakt z SONY się urwał.
Zatem mam pytanie, czy ktokolwiek z Was już został laureatem jakiegoś konkursu Sony i jak wygląda sprawa formalna związana z odbiorem wygranej? Pytam się społeczności bowiem Contact Center nie chce chyba na ten temat rozmawiać, a szkoda bo mam naprawdę dobre zdanie o firmie Sony.

Pozdrawiam wszystkich
skilan

 

Ps; do pierwszego maila z dnia 06.08.2015 r. załaczony był list gratulacyjny podpisany przez Louise Ernmark

Sr Menager, Legal & Compliance

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

Dziękujemy za wiadomość. Oczywiście forum to doskonałe miejsce do dzielenia się informacjami, jakkolwiek ta sprawa dotyczy Sony Mobile i aby sprawa mogła zostać skomentowana należy się kontaktować właśnie z Sony Mobile z http://support.sonymobile.com/pl/contactUs/

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

Dziękujemy za wiadomość. Oczywiście forum to doskonałe miejsce do dzielenia się informacjami, jakkolwiek ta sprawa dotyczy Sony Mobile i aby sprawa mogła zostać skomentowana należy się kontaktować właśnie z Sony Mobile z http://support.sonymobile.com/pl/contactUs/

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

skilan
Poszukiwacz

Dzień Dobry.

 

Próbowałem, dlatego podałem nr zgłoszenia. Jednakże bez odpowiedzi. Będę więc wdzięczny za przekazanie moich uwag do kompetentnych osób. Nie chcę, póki co,  zamieszczać treści przedmiotowej sprawy np. na otwartym portalu typu Twitter lub Facebook.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


skilan napisali:

Dzień Dobry.

 

Nie chcę, póki co,  zamieszczać treści przedmiotowej sprawy np. na otwartym portalu typu Twitter lub Facebook.

 

Pozdrawiam


Cześć!

 

To forum jest również miejscem otwartym. Nie trzeba być zalogowanym by czytać to, co napisałeś. :slight_smile:

Pozdrowienia.

skilan
Poszukiwacz

Witam.

 

Ta treść ma tylko zwrócic uwagę na problem, którego nikt w SONY do tej pory nie zauważa i nie chce, póki co, rozwiązać.... Co do otwartości, wg mnie z Facebook lub Twitter korzysta dużo więcej osób niż z niniejszego forum. Może więc powinienem stworzyć z tym tematem oddzielny profil....

 

Pozdrawiam

 

 

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

A na forum sonymobile co odpowiedzieli?

endzi113
Poszukiwacz

Czy te nagrody są darmowe?