anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Adapter BT do KDL-32WE615

profile.country.PL.title
Keta-Sony.
Poszukiwacz

Adapter BT do KDL-32WE615

Jestem zadowolony z zakupu. Jedyny problem to używanie bezprzewodowe słuchawek. Podobno jest to możliwe przy użyciu adaptera bluetooth. Niestety nie mogę nigdzie dowiedzieć się jaki adapter zastosować do tego telewizora. Słuchawki mam firmy JBL Live400BT wersja bluetooth 4.2. Proszę o pomoc w doborze adaptera.

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Cześć, na pewno któryś z naszych użytkowników pomoże, w międzyczasie może ten wątek będzie przydatny: KDL-50W809c a słuchawki BT - Sony

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Możesz zakupić dowolny nadajnik BT ze złączem minijack które podłączasz do wyjścia słuchawkowego w TV.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Keta-Sony.
Poszukiwacz

Dowolny to chyba pomyłka! Doczytałem (jako laik), że np. słuchawki z BT 5 nie będą współpracować z nadajnikiem BT4.2

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Nie wiem gdzie to wyczytałeś ale zazwyczaj wyższy standard np. Bluetooth 5 jest kompatybilny wstecznie np. z Bluetooth 4.2. Stracisz w tym przypadku na prędkości przesyłu która w tym przypadku ograniczy się do maks. prędkości Bluetooth 4.2.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Keta-Sony.
Poszukiwacz

Oto treść, na której się oparłem:

"Ważne są szybkość przesyłania danych i energooszczędne działanie. Należy też wiedzieć, z jakim standardem Bluetooth są kompatybilne urządzenia, które chcemy sparować z telewizorem. Załóżmy, że będzie to głośnik wspierający standard Bluetooth 4.0, a nasz adapter do telewizora pracuje w standardzie Bluetooth 2.1 – w takim przypadku nie sparujemy urządzeń. Jednak w odwrotnym już tak. Technologia Bluetooth jest kompatybilnie wsteczna. Zatem poprzez adapter Bluetooth 4.0 sparujemy urządzenia pracujące np. w standardzie Bluetooth 4.0 lub wcześniejszym."

A całość stąd:

 

***

 

Powód edycji: post zawierał link do strony służącej celom komercyjnym.