anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja HX95, HX85, HX75, EX65, EX55

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Aktualizacja HX95, HX85, HX75, EX65, EX55

09.04.13 pojawiła się nowa wersja oprogramowania PGK 1.91.0EUA - 0002. Udoskonalenia:


To oprogramowanie usprawnia działanie bazy danych kanałów telewizji satelitarnej, co pozwala użytkownikom optymalnie zarządzać listą kanałów telewizji satelitarnej z poziomu telewizora, a także działanie telewizora podczas oglądania kanałów Mediathek w standardzie HbbTV.

Link:http://www.sony.pl/support/pl/product/KDL-46HX850/downloads/AZ3EUA_1902


Dziś 13.05.2013 kolejna wersja PKG 1.91.0EUA - 0002.


W Bravia Internet Video / SEN doszła aplikacja YouTube dla TV. Możliwość parowania urządzeń.





5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
batumi
Użytkownik

niech lepiej skupią się na ważniejszych rzeczach




Ilekroć widzę arogancję i niekompetencję Sony, aż przyjemnie jest wbić szpilę.
profile.country.PL.title
kryniu3
Poszukiwacz

co do you tube to nowa wersja była już przed tą dzisiejszą aktualizacją ,a co do aktualizacji opisanej przez ciebie to jest ta stara ta kwietniowa bo dzisiaj pojawiła się nowa i nie wiadomo co poprawia

na stronie sony jeszcze nie ma .kwietnowa - PKG1.902EUA , dzisiejsza -PGK 1.91.0EUA - 0002

napewno nie dała mkv i NTFC


Message was edited by: kryniu3

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ale zaplątałem się z tymi nazwami. Myślałem, że po raz pierwszy od razu na stronie pojawiła się informacja odnośnie aktualizacji.. Dzięki Kryniu - sprowadziłeś mnie na Ziemię:smileywink:

Od wczoraj nie zauważyłem żadnych zmian. Chociaż przy okazji pobawiłem się z obrazem. Dosyć sporo mi to zajęło, ale osiągnąłem bardzo przyjemny efekt:smileyhappy:

profile.country.PL.title
Peter.Mac
Poszukiwacz

W przypadku nowej aktualizacji PKG1.910EUA, w porównaniu do poprzedniej PKG1.902EUA poprawiła działanie nowej wersji aplikacji YouTube a konkretnie problem z komunikatem o braku pamięci, wczoraj trochę testowałem i nie zdarzyło mi sie to jak na starym firmware, chociaz raz zdarzyło sie ze po zakonczeniu filmiku TV sie zresetował odpalił sie od nowa.

Message was edited by: Peter.Mac

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Po dłuższym czasie od aktualizacji mogę stwierdzić, że problem z aplikacją YouTube został rozwiązany. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że nie ma opcji zawieszenia apki oraz w końcu nie wyświetla się komunikat o którym pisał wyżej Peter.Mac

Dobra robota :slight_smile:
Pozdrawiam Stubb