anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KD 49X8505B TV widzi pliki, które zostały usunięte ze zdalnego dysku.

Czerna_Inez
Poszukiwacz

KD 49X8505B TV widzi pliki, które zostały usunięte ze zdalnego dysku.

Witam, mam problem z moim TV, nic wielkiego, ale przez to robi się na ekranie okropny smietnik przy wyborze filmów. Filmy odtwarzamy zazwyczaj z mojego kompa, bądź cube station 7 TB. To zdjęcie pokazuje o co chodzi. Ikonki folmów z "balonikami" juz na moim konpie nie isteją, zostały przeniesione bądź usunięte, a bravia je uparcie widzi. Czyli na 15 widocznych plików na nośniku, tylko 3 rzeczywiście isnieją - reszta została usunięta, ale jest nadal widoczna w polu wyboru. Pół biedy na kompie, na cube station mamy kilka tera filmów, i tam jest już meksyk z filmami, totalna sieczka - nie jestem w stanie pogrupować tego w sensowne foldery, np alfabetyczne, bo bravia ich nie widzi i wyrzuca pliki jakby w folderach nie były, a do tego są też pokazywane pliki, których już defacto na tym sprzęcie nie mamy. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Byłabym wdzięczna za podpowiedzi.photo 2 (12).JPG

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

Wygląda to na błąd dysku - warto przeprowadzić jego formatowanie.

 

Pozdrawiamy, 

Sony Polska

Czerna_Inez
Poszukiwacz

Witam, bardzo dziękuję za odpowiedź. Niestety to chyba nie to, pod "media player" mamy podpiętego mego laptopa, cub station i jeszcze jeden dysk, który jest czytany zdalnie - ten jest nowiutki i na nim też bravia czyta usunięte pliki. Więc raczej nie możliwym jest aby wszytskie urządzenia posiadały ten sam błąd, to raczej coś z naszym telewizorem.