anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-46W-905A brak synchronizacji dźwięku z obrazem po DLNA i USB

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
matej99
Użytkownik

KDL-46W-905A brak synchronizacji dźwięku z obrazem po DLNA i USB

Po aktualizacji oprogramowania, wystąpił problem z synchronizacją dźwięku z obrazem. Dźwięk jest opóźniony o kilka sekund. Wcześniej te same filmy odtwarzane po DLNA działały prawidłowo. Sprawdziłem też po USB jest to samo i dotyczy plików .avi, ale nie wszystkich jedne działają inne nie, nie działa również pauza i play lub po przewijaniu film już się nie odtwarza.

Ten sam film odtwarzany również po DLNA, ale przez Blu-ray DBP-S570 Sony działa poprawnie zarówno dźwięk i jak i pauza, play, przewijanie. Na komputerze też jest poprawnie 

Obecnie mam wersje PKG4.470EUA

 

Czy spotkaliście się z takim problemem?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Adi2701
Poszukiwacz

Miałem podobne problemy tylko przy kdl-42w809. Próbowałem konwertować filmy i zauważyłem, że wszystkie filmy które miały kodek audio MP3 nie były zsynchronizowane z obrazem. Po konwersji filmu na kodek AC3 lub AAC wszystko działało, ale dzisiaj pojawiła sie nowa aktualizacja i wszystko powróciło do normy tzn. obraz jest zsynchronizowany z dźwiękiem na każdym pliku oraz mogę wszystko przewijać.

Mam nadzieję że pomogłem trochę

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Raskol
Użytkownik

mam ten sam problem, zgłaszam usterkę !!

profile.country.PL.title
matej99
Użytkownik

Napisz co Sony na to po zgłoszeniu usterki, uznają czy każa czekac na aktualizacje.

A skoro problem jest nie tylko umnie to nie ma sensu przywracać do ustawień fabrycznych.

profile.country.PL.title
Raskol
Użytkownik

"Informacją o sposobie odtwarzania zostaną wzięte pod uwagę przy opracowywaniu kolejnej aktualizacji."

Adi2701
Poszukiwacz

Miałem podobne problemy tylko przy kdl-42w809. Próbowałem konwertować filmy i zauważyłem, że wszystkie filmy które miały kodek audio MP3 nie były zsynchronizowane z obrazem. Po konwersji filmu na kodek AC3 lub AAC wszystko działało, ale dzisiaj pojawiła sie nowa aktualizacja i wszystko powróciło do normy tzn. obraz jest zsynchronizowany z dźwiękiem na każdym pliku oraz mogę wszystko przewijać.

Mam nadzieję że pomogłem trochę

profile.country.PL.title
matej99
Użytkownik

Najniowsza aktualizacja 4.91 rozwiązała ten problem

rokucza
Poszukiwacz

Mam ten sam problem, pojawiają się tylko niektóre filmy, głos nie zgrywa sie z obrazem, po przewinięciu filmu nie ma mozliwości dalszego odtwarzania (głos ok, obraz zatrzymany). Dzisiaj wgram nowy soft, zobaczymy na ile to pomoże.

rokucza
Poszukiwacz

Niestety bez zmian, wgrany soft, aktualizacja, powrót do ustawień fabrycznych i nic !