anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Media Remote w KDL-40CX520

profile.country.pl_PL.title
M.i.STRZU
Początkujący

Media Remote w KDL-40CX520

Witam !
Mam problem, posiadam sieć domową wifi (livebox) i chciał bym sterować telewizorem przez telefon i komputer.

Schemat mojej sieci w załączniku.

Chodzi im o to że potrzebuję programów do sterowanie telewizorem KDL-40CX520 przez komputer i telefon.

PS
Media Remote for Android od Sony Corporation z Google Play jest niezgodna z moim Sony Ericsson x10 mini (pro)

19 ODPOW. 19
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem. Na jaki telefon teraz próbujesz wgrać MediaRemote? Jak rozumiem na jakiś z androidem ale nie X10 mini PRO. Coś z qwerty/dotykowego?
Nie znam nikogo z X10-ką aby sprawdzić czy pójdzie wszystko OK ale wydaje mi się że powinno dać się wgrać i sterować przez X10-kę.

Ja na HTC Desire HD mam Androida 2.3.5 i śmiga.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
M.i.STRZU
Początkujący

Kurcze, ja zjebałem sprawę bo złe info wam podałem.
W mojej xperia jest android 2.1 a nie 2.3.
Ehhh...

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

I tutaj leży cały pies pogrzebany. Coś mi zaświtało w głowie jak wcześniej odp na Twojego posta, że mój tel jest nowszy od Twojego a mamy tą samą wersję oprogramowania (po aktualizacjach musiał byś mieć dłuższe wsparcie co jest niemożliwe z punktu widzenia naszego starszego androida).
Na 2.1 niestety nie zadziała. Masz opcje sterowania TV przez komputer poprzez DLNA (w bardzo ograniczonym stopniu - czyli udostępnianie materiałów).

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Nie było mnie parę dni więc nie mogłem zbytnio napisać coś więcej. Sam posiadam X10 Mini Pro i również nie wyszukuje mi w Android Markecie tej aplikacji. W sumie spróbuję pobrać tę aplikację w jakiś sposób na PC i przesłać na telefon i spróbować zainstalować z ominięciem AM. Dam znać jak uda mi się znaleźć chwilę czasu :)

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Zgodnie ze stroną telepolis.pl Twój telefon ma aktualizację systemu Android do wersji 2.1 i nie zapowiada się aby pojawiła się kolejna. U mnie niestety sprzęt również nie będzie spierany do wyższych aktualizacji (jak pisałem zatrzymałem się na 2.3(5) ).
Choć Twój pomysł wydawał się bardzo fajny coś czuję, że nie będziesz mógł w ten sposób skorzystać z aplikacji o której piszemy. Chyba, że Mylagos'owi uda się w jakiś sposób zmusić swój telefon do zainstalowania tej apki.

Również czekam na info bo też nie wszystko mogę zainstalować z poziomu telefonu :c12 .

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
M.i.STRZU
Początkujący

Witam, chciał bym się dowiedzieć jak tam działania, znacie może jakąś zastępczą aplikację ?

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Niestety nie znam żadnej innej aplikacji zastępczej i myślę że cięzko będzie znaleźć taką ( o ile istnieje)


PS. Nie udało mi się niestety znaleźć sposobu by zaintalować Media Remote na moim X10mini pro..

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Na Xperii X10 mini PRO nie ma możliwości zainstalowania MediaRemote. Też sprawdzałem na telefonie kolegi i za żadne skarby świata nie chce się anstalować. Po prostu aplikacja nie jest kompatybilna z wersją 2.1 Androida. Ja mam 2.3 o czym wcześniej pisałem i wchodzi bez problemu. Android jest o tyle skomplikowanym systemem, że trzeba robić masę nakładek na każde urządzenie z osobna.

http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1691#parametry

Powyżej dane techniczne Twojego telefonu. Póki co nie ma i nie będzie kolejnej aktualizacji dla Xperii. Z resztą dla mojego też już nie chcą dawać aktualizacji :

Pozdrawiam Stubb
Bimedica
Nowicjusz

Witam,, chciałbym do telewizora  KDL46Z4500 i chce podłaczyć telfon samsung gallaxy note II 

Prosze o informację co musze zrobić aby mieć możliwość używania telefonu jako pilota

Dziekuję za informację

 

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

 

odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się w tym wątku: http://community.sony.pl/t5/Telewizory/KDL46Z4500-sterowanie-androidem/m-p/1276052#M18924