anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Promocja "Idealna para"

KRYSKA2
Nowicjusz

Promocja "Idealna para"

Witam! Kupiłam telewizor w promocji ze smartphonem, zarejetrowałam produkt, postepowałam zgodnie z zaleceniami na stronie- niestety nie doszedl do mnie żaden mail z podziekowaniem i kodem uczestnictwa, w zamian za to cały czas wyświetla mi sie na stronie, że dane nie przechodza do serwisu lub ze produkt jest juz zarejetrowany. Poza tym nie można sie dodzwonić na infolinie dot. promocji ani wysłać do nich maila. Czy ktoś miał taki problem? Prosze o wskazówki bo za kilka dni kończy mi sie termin wysłania dokumentów by móc otrzymac smartphona.

16 ODPOW. 16
eurog1
Poszukiwacz

witam

Niestety również zarejestrowałem produkt i zadne podziekowanie nie przychodzi z kodem. Dodzwoniłem się na infolinie. Trzeba uważac, bo infolinia na tą promocje jest we FRANCJI. Przed tym nr zaczynającym się na 800.. trzeba wykręcić 00 i można się dodzwonić (chyba jest to połączenie bezpłatne, ale nie jestem tego pewien). Co do drugiego nr to połączenie za granice normalnie płatne. Infolinię obsługują francuzi rozmawiający łamanym polskim, próbowałem coś tłumaczyć, ale niestety Pani na infolini chodziła chyba na wagary zamiast na naukę języka, bo jednym zdaniem powtarzała mi "proszę czekać, proszę czekać".Coś zaczęła tłumaczyć, o tym, iż każdy ma problemy, ale trudno było zrozumieć o co jej chodzi, bo składnia zdań była tragiczna. Poza tym nic nie mogła zrozumieć. Wg mnie to tylko "chłyt marketingowy" ze strony firmy SONY i nic poza tym. Nikt nie informuje, że trzeba się będzie kopać z kodami, obcokrajowcami na infolinii itd. Telewizor kupiłem w firmie SONY CENTER i co nikt nie był zorientowny jak jest? Naciągają klientów, żeby poprawić swoje wyniki sprzedaży, ale należy pamiętać, że produkt można zwrócić w ciągu 7 dni. Ja się z taką opcją liczę, bo wprowadzono mnie w błąd.

Dodatkowo w regulaminie promocji jest zapisana kwota pienięzna, którą sie dostaje wraz z telefonem. No cóż tyle ode mnie. Życzę pomyślnego rozwiązania sprawy i otrzymania nagrody, choć bardzo mocno w to wątpię.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
SABEX-22_.
Poszukiwacz

A czy Ktoś już dostał telefon w promocji?

Jeżeli tak, to jak to się odbyło.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witajcie,

 

z dyskusji ze strony Facebook Sony Polska wynika, że osoby zainteresowane dostają telefon z promocji po upływie ok miesiąca od wysłania listu. Faktycznie, infolinia jest we Francji... Infolinia pod numerem 800 jest darmowa. Poniżej informacje kontaktowe:

 

Infolinia dostępna bezpłatnie dla telefonów stacjonarnych pod numerem
+800 25 25 60 60 lub poprzez telefoniczną płatną infolinię dostępną dla telefonów stacjonarnych
i komórkowych pod numerem +33 4 86 91 40 33. Koszt połączenia z infolinią z telefonów.
komórkowych według stawek operatora.

eurog1
Poszukiwacz

witam

Inforumuję, że udało mi się dodzwonic na infolinię przez bezpłatny nr tel 00 800 25 25 60 60, dodam, że po wielu próbach. Pani obsługująca infolinię była Polką, wiec wszystko udało mi się załatwić pozytywnie. Trzeba miec przy sobie kod promocyjny, kóry jest przyklejony do telewizora i odrazu zarejestrowałem produkt telefonicznie( jeszcze raz mimo wcześniejszej rejestracji na stronie). Po paru sekundach na maila przyszedł kod promocyjny który jest niezbędny, aby dostac telefon. Pozostaje teraz wysłac wszystkie dokumenty pod wskazany adres we Francji i czekać na przesyłkę. Proponuję, aby próbowac do skutku się dodzwonić na infolinię i wtedy można sprawe załatwić od ręki.

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
maarcell
Użytkownik

Jesteście zbyt nerwowi...

 

List wysłany 27.06.2013 / doręczony 30.06.2013 / 04.07.2013 - informacja, że przesyłka w drodze 

 

Pzdr

M.

profile.country.PL.title
SABEX-22_.
Poszukiwacz

25 czerwca zgłoszenie wysłane do Sony, a dzisiaj (11 lipca) telefon już w domu.

damian8dcz
Poszukiwacz

Witam,kupiłem tv sony 4 czerwiec,kod uczestnictwa otrzymałem 5 czerwiec i zaraz wysłałem w tym 

samym dniu listem poleconym-priorytet wszystkie dokumenty zgodnie z instrukją.

Pare dni chcę zkorzystać z formulaża zgłoszeniowego,ciągle wychodzi błąd przesyłania do serwisu

a dziś już wyskakuje error! Dziś mamy 12 lipiec i po wprowadzeniu kodu uczestnictwa pokazuje-

Nie znaleziono kodu przydziału! Zrobiłem wszystko co napisali nara ZERO ODZEWU!

Nie posiadam tel. stacjonarnego więc nie dzwoniłem,jednak trzeba będzie płacić za rozmowę!

Czuję się oszukany! Pozdrawiam!

profile.country.pl_PL.title
maarcell
Użytkownik

Kolejny w gorącej wodzie kąpany - przy sprzedaży produktów powinni sprawdzać IQ nabywcy i niektórym odmawiać :slight_smile:

damian8dcz
Poszukiwacz

Witam,coś się ruszyło,może odzyskam wiarę w tą firmę,mam nadzieję  

że wszystko zmierza w dobrym kierunku,osobiście jestem cierpliwy

dlatego tak długo czekałem,nie chciałem być narwany.Pozdrawiam.