anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Entertainment Network - problem

Przemke
Początkujący

Sony Entertainment Network - problem

Witam, chciałem wypróbować SEN, ale niestety żadna opcja nie włącza się. Po wyświetleniu menu SEN, klikam w dowolną opcję (tvn player, tvp, youtube, 3d etc.) i nic się nie dzieje. Próbowałem wiele razy przyciskiem akceptacji i nic. Jakieś pomysły?

21 ODPOW. 21
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

A proszę bardzo:smileyhappy: Szkoda, że nie udało się rozwiązać sytuacji.. Napisz proszę, również jestem ciekawy jak zadziała na Internecie satelitarnym.

Tymczasem pozdrawiam!

radgra
Poszukiwacz

Chcę poinformować, że w ubiegłym tygodniu, rano, zaktualizowała się treśc internetowa SEN i mam dostępne wszystkie aplikacje jak należy, wszystko działa, 3D - filmiki, także się ładują bez problemu. Więc mogę przypuszczać, że problem leżał po stronie zewnętrznych serwerów SONY - SEN, a u mnie z internetem, jego komfiguracja była dobra. Mogę także wnioskować, że problem nie leżał po stronie operatora mojego internetu czyli Orange. Także bez jakich kolwiek zmian w ustawieniach w TV jak i w Routerze - poprostu SEN się w moim TV zaktualizował. Zatem podsumowując cały problem - wina leżała po stronie serwerów a nie telewizora czy też problemów z internetem. Okazuje się również, że sama predkośc internetu nie ma większego znaczenia, ja mam 1 Mbit czasem max. do 3 Mbit. - a wszystko zadziałało i działa. Chcę dodać, że już nie próbowałem TV podłączać do internetu satelitarnego, bo nie było potrzeby.