anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV Hbb

profile.country.PL.title
genetyk
Poszukiwacz

TV Hbb

Witam.

Dlaczego nie mogę odbierać telewizji hydrydowej na telewizorze KDL - Bravia 40 HX720. Wykonałem całą procedurę z końcowym włączeniem aplikacji internetowej w telewizorze (według instrukcji) i oczywiście podłączyłem internet do TV. Naciśnięcie czerwonego przycisku na pilocie nie dało żadnego efrktu. Podobno potrzebna jest aktualizacja PKG 4.017 EUA, której nigdzie nie mogę znaleźć. Proszę o pomoc.

Olgierd.

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Aktualizacja o której piszesz jest starszą, więc wystarczy, że telewizor będzie miał najnowsze oprogramowanie - wersja PKG4.021EUA.

Kolejną ważną sprawą jest to, że HbbTV jest dostepne tylko w naziemniej telewizji cyfrowej ( i jak teraz doczytałem w telewizji kablowej PROMAX) i co jeszcze ważniejsze musi być nadawane - a w tym momencie wydaje mi się, że działa tylko na kanałach TVP.

profile.country.en_PL.title
kubaexpress
Poszukiwacz

Witam,

odbiór Hbb jest na : TVP 1,TVP 2, TVP INFO, Eska Tv .
profile.country.PL.title
genetyk
Poszukiwacz

Dzięki za informację. Ja w telewizorze mam wspomnianą przez pana aktualizację. Telewizję cyfrową odbieram przez kablówkę. Od operatora kablówki otrzymałem następującą informację na pytanie czy można odbierać telewizję hybrydo na ich łączach:

"Tak, może Pan korzystać z telewizji hybrydowej na kanałach telewizji publicznej oraz na kanałach Rebel.tv oraz Pro Sieben".
A ja nie mogę odbierać tej telewizji mimo że telewizor ma najnowszą aktualizację podłączenie do internetu. Nic z tego nie rozumiem.
Pozdrawiam.