anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Editor - edycja listy kanałów

profile.country.pl_PL.title
maarcell
Użytkownik

Sony Editor - edycja listy kanałów

Nie wiem dlaczego brak tego programu na polskich stronach Sony, ale Niemcy ułatwili edycję listy kanałów swoim użytkownikom. Faktycznie działa to dość przyjemnie i jest intuicyjne.

Listę kanałów eksportować i importować można za pomocą USB, a następnie edytować w tym programie.

 

http://www.chip.de/downloads/SonyEditor_56142031.html

 

Pozdrawiam

Maarcel

11 ODPOW. 11
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Dobry temat. Program powstał już chyba w tamtym roku, albo jeszcze wcześniej. Bardzo pomocne narzędzie. Z jakim modelem Bravia układasz listę?

profile.country.pl_PL.title
maarcell
Użytkownik

KDL-47W805A

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Testowałem na EX720 i program nie był zbyt przyjemny. Widać, coś się poprawiło. Nie mam teraz tego modelu, więc ciężko przetestować. Ale już wiem, że spełnia swoją rolę na W8.

profile.country.pl_PL.title
maarcell
Użytkownik

to nie jest interfejs w stylu Win8 - ale swoją rolę spełnia :slight_smile: i o to chodzi...

profile.country.pl_PL.title
Miroslaw11
Poszukiwacz

Dzięki za pomoc, spróbuję

chestertel
Użytkownik

mam pytanie a jak ta liste sciagnac na pendrive'a posiadam 55w805a

profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

no właśnie jak zczytać kanały na pendriwe później zedytować listę na PC zapisać na pendriwe i wgrać do TV?? mój TV to 920 HX

profile.country.PL.title
goloM.B
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

Zastanawiam się dlaczego firma SONY wymyśliła to w ten sposób, aby do edycji listy kanałów używać pendrive. W dobie sieci WiFi ethernetu, takie rozwiązanie wydaje się trochę problematyczne

Dlaczego do edycji listy kanałów, zamiast pendrive, nie użyć zwyczajnie seci WiFi lub zwykłego ethernetu? Może inżynierowie z Sony, zmodernizowaliby aplikacje w ten sposób, że pendrive byłby tylko jedną z kilku opcji wymiany denych komputer <-> telewizor, a nie jedyną możliwością.