anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KDL-42W655

ROZWIĄZANE
mocus3
Poszukiwacz

Sony KDL-42W655

Witam.

 

Mam problem z swoim telewizorem, podczas próby podgłośnienia lub ściszenia na pilocie, czas reakcji telewizora to czasem kilka sekund, tak samo dzieje się podczas zmiany kanału chciałbym zapytać posiadaczy tego modelu czy również ich telewizory mają taką przypadłość?

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zwolniony czas rekacji na działanie pilota może wystąpić zaraz po włączeniu TV - wynika to z tego, że podczas uruchamiania trzeba wszystko załadować do pamięci. Potem wszystko powinno działać normalnie.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zwolniony czas rekacji na działanie pilota może wystąpić zaraz po włączeniu TV - wynika to z tego, że podczas uruchamiania trzeba wszystko załadować do pamięci. Potem wszystko powinno działać normalnie.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
mabukow62
Nowicjusz

Niestety telewizory Sony mają tą wadę za reagują bardzo powoli, czy przy zmianie kanału czy przy regulacji głośności. Niestety mam telewizor sony który kupiłem 5 lat temu i bardzo żałuje, problemy z przeglądarką internetową, nie działająca już aplikacja You Tube.Mam w domu jeszcze 2 telewizory ale Samsunga i bardzo je polecam mają wszystko co obecnie jest potrzebne.Mam telefon sony z1 i bez problemu łączy sie .... z telewizorami Samsunga a co do Sony....niestety nie.Brak pomocy sprzętowej w tym temacie.Jeszcze jedna uwaga do telewizorów Samsunga można podłączyć jaki kolwiek dysk twardy a do Sony.... tylko 2 produkowane na rynku i do tego bardzo drogie