anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

49xe9005 Youtube Pomocy

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

49xe9005 Youtube Pomocy

Ponawiam prośbę o pomoc, gdyż wgrałem nowe oprogramowanie do telewizora i na nowej aplikacji youtube , jest problem z tnącymi filmami 4k i gdy włączam podczas odtwarzania propozycje dalsze inne , to filmik się zatrzymuje co chwila, to na pewno nie jest problem z internetem.

Dodam , że na starej aplikacji wbudowanej , wszystko działało idealnie.

Jak mogę wgrać aplikację fabryczną i skąd ją wziąć ?

36 ODPOW. 36
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Sprawdzałem, niestety tnie 😞

Nie wiem czy czytałeś , stara wersja youtuba, która była oryginalnie w fabryczej wersji oprogramowania telewizora Działała idealnie , ale nie mogę jej teraz przywrócić, czy zainstalować ponownie.

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

No to pozostaje tylko czekać na aktualizację YT.

Kosecki
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

A wchodziłeś w ustawienia-aplikacje-i jedziesz na sam dół na youtube-tam masz wymuś zatrzymanie, odinstaluj aktualizcję,wyłącz,wyczyść dane,wyczyść pamięć podręczną,wyczyść domyślne.

Kosecki
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

  Robiłem juz wszystko , ale już starego youtube nie przywrócę, bo zaktualizowałem system w tv.
 
 
 
Czekać na aktualizację, która niczego nie zmieni?
Stara wersja youtube działała idealnie.
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Zachciało się nam android tv to teraz mamy,sony wypuszcza swoje aktualizacje,youtube swoje i nie zawsze to wszystko współpracuje prawidłowo,pozdrawiam.

Kosecki
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Ale jak mam wgrać starą wersję youtube ?

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Obawiam się,że najstarszą wersją YT jest ta,którą masz,dostałeś nowy update,a tam nie ma już możliwości cofnięcia się wstecz,ale dlaczego to nie wiem,zawsze była taka opcja,jak będzie aktualizacja YT,to na pewno będziesz się mógł cofnąć do poprzedniej.Jeżeli chodzi o zainstalowanie starej wersji,to nic nie wykombinujesz.

Kosecki
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

na XD po odinstalowaniu  aktualizacji  YT wraca do wersji 1.3.11

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@zbygaajNa W755C też jest tak samo jak  u Ciebie.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj @marcinor

Zgłosilismy to do działu wsparcia i mówią tak:

---

Aplikacja YouTube przygotowywana jest bezpośrednio przez Google. Jeśli ostatnia aktualizacja aplikacji sprawa jakiekolwiek problemy to istnieje możliwość odinstalowania aktualizacji poprzez Google Play, wybierając aplikację YouTube oraz "odinstaluj aktualizacje". Nie ma możliwości odinstalowywania aktualizacji oprogramowania wbudowanego w telewizorze (systemu Android), jednak w przypadku aplikacji jest to możliwe.

---

Pozdrawaim serdecznie,

Agnieszka_J