anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

55X8509C Biała linia na środku ekranu

ROZWIĄZANE
Gargamel_JR
Poszukiwacz

55X8509C Biała linia na środku ekranu

Dwa dni temu w nocy podczas grania na konsoli pojawiła mi się na środku ekrnau cienka biała pozioma linia, przechodziła przez cały ekran z małą przerwą po lewej stronie. Przełączyłem kabel z konsoli do innego wejścia HDMI i gdy kreska nie znikła, znów podłączyłem kabel tam gdzie był na początku i o dziwo nie było już tego paska. Następnego dnia podczas oglądania telewzji z dekodera znów pojawiła się ta dziwnia biała linia i po kilkunastu restartach TV znikła. Od tego czasu już się nie pojawiła. Co to może być ? Nie zrobiłem zdjęcia, ale wyglądało to podobnie do tego: http://obrazki.elektroda.pl/4667719300_1422487634.jpg lub tego, tylko, że na środku ekranu http://obrazki.elektroda.net/18_1252095114.jpg

Czy to coś poważnego i czy zgłosić się z tym do serwisu ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie. Najlepiej udokumentować problem gdy pojawi sie następnym razem oraz zgłosić się ze sprawą do serwisu. Technik w pierwszej kolejności powinien zapoznać się z sytuacją i ewentualną usterką.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie. Najlepiej udokumentować problem gdy pojawi sie następnym razem oraz zgłosić się ze sprawą do serwisu. Technik w pierwszej kolejności powinien zapoznać się z sytuacją i ewentualną usterką.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

Gargamel_JR
Poszukiwacz

Dziękuję za odpowiedź, jeśli problem się powtórzy na pewno zrobie jakieś zdjęcia i zgłosze się do serwisu.

Pozdrawiam

Gargamel_JR
Poszukiwacz

Wczoraj problem się powtórzył, gdy włączyłem film Bluray UHD znów pojawiła się ta linia ale trochę wyżej i tym razem były w niej 2 przerwy. Potem była widoczna na obrazie ze wszystkich HDMI, nie było jej widać w ustawieniach i aplikacjach i po kilku restartach zniknęła. Na jasnym tle była czarna, a na ciemnym biała. Mam teraz już zdjęcia:

16805264_674456709428037_1239129247_o.jpg16810323_674456719428036_36627998_o.jpg

16810242_674456726094702_13941316_o (1).jpg

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy. Z problemem powinien zapoznać się serwisant. Sprawę należy zgłosić.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony