anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

55XD9305 problem ze zwrotnym kanałem ARC

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Sebo80
Użytkownik

55XD9305 problem ze zwrotnym kanałem ARC

Witam.

Mam problem z dzwiekiem zwrotnym po hdmi4 arc. Kiedy wlaczam jakikolwiek dzwiek z tv np. Youtube nie mam dzwieku na amplitunerze denon x2000. Mialem wczesniej 55xd8577 ktory wymieniony zostal przez serwis na wyzszy model. W tamtym tv wszystko dzialalo bez problemu. Szczerze nie sprawdzalem w poprzednim tv dzwieku po aktualizacji androida do 6.0 dlatego nie wiem czy to wina softu bo odrazu po otrzymaniu nowego tv wykonalem aktualizacje czy wina nowego tv? Probowalem wprowadzic ustawienia fabrycznae ale nic to nie dalo kabel hdmi jest ok. Nie mam pomysłów dlatego prosze o pomoc.  W ustawieniach amplitunera nic nie zmienialem wiec to nie wina amplitunera.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

No ja też dałem za swój 13k i juz był w naprawie to boli ale jeżeli masz taką ustrkę reklamuj masz szansę na nowszy model :).Będę miał natchnienie to sprawdzę dzisiaj po ARC jak jest u mnie bo optyk jednak ma swoje wady nie przepuszcza więcej niż DTS np DTS HD Master,ES itp.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

pyknij połączenie Toslinkiem jak masz możliwość w ARC nie powinny zajść jakieś zmiany aleeee .... z Sony jak z Sony np na Androidzie 6 zablokowany został dźwięk 5.1 z Netflix przy podłaczonym jacku w wejściu słuchawkowym.Na Androidzie 5 nie było problemu.

profile.country.PL.title
Sebo80
Użytkownik

Podlaczylem optykiem☺ ale to znowu dodatkowy kabel a mialo byc tak pieknie 😊 jeszcze na dodatek od wewnetrznej strony matrycy przy prawej krawedzi mam 3cm pas ciagnacy sie na 20cm z pozostalosci chyba kleju taki prostokat. Tak jakby ktos skladajac matryce mial cos przyklajone w tym miejscu i zapomnial tego wytrzec. Jakisc pierwsza klasa nie ma co😊😊😊 mam pecha z tymi tv tej marki najpierw clouding teraz klej co nastepne.....

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

No ja też dałem za swój 13k i juz był w naprawie to boli ale jeżeli masz taką ustrkę reklamuj masz szansę na nowszy model :).Będę miał natchnienie to sprawdzę dzisiaj po ARC jak jest u mnie bo optyk jednak ma swoje wady nie przepuszcza więcej niż DTS np DTS HD Master,ES itp.