anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

55xd9305 specyfikacja

profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

55xd9305 specyfikacja

 

 

                          Witam Forumowiczów

 

  Posiadam model 55xd9305.Zakupiony z pierwszej dostawy do Media Markt w Krakowie

w marcu 2016 roku.Rozpoczynam wątek specyfikacja techniczna.W momencie zakupu

specyfikacja techniczna na stronie Sony różniła się od prezentowanej obecnie.Z telewizorem

miałem trochę problemów notabene nie rozwiązanuch do dziś.

Pytanie moje jest następujące czy telewizor zakupiony w marcu jest w 100% tożsamy

z telewizorem produkowanym pod koniec 2016.Mam co do tego pewne wątpliwości.

 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

W modelach z serii XD93 zachodzą pewne zmiany w specyfikacji zależnie od celarzu telewizora. Zestawienie: https://www.sony.pl/electronics/telewizory/xd9405-xd9305-series/specifications. Telewizory z tej linii, o tym samym celarzu nie róznią się. W zakupionych wcześniej należy pamiętać o aktualizacjach oprogramowania.

Jeżeli w czasie użytkowania wystąpiły problemy, do dyspozycji klientów są Autoryzowane Centra Serwisowe Sony, forum oraz online'owa pomoc techniczna. Chętnie zostałyby podjęte zostałyby próby rozwiązania problemów.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

 

      Do zespołu Sony

 

 Proszę o zadanie sobie trudu i porównanie specyfikacji z marca i obecnej.Aktualizacje jakie były dostępne zostały pobrane.

Cieszy mnie Państwa ochota do rozwiązywania problemów.Proponuję zapoznanie się z moją korespondencją

z suportem Sony i ekspertyzą serwisu z Radomia ,wówczas możemy wznowić naszą dyskusję.

 

    Pozdrawiam misiek1955