anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

55xe8505 jak zapisać listę programów na usb

profile.country.PL.title
artur2566
Poszukiwacz

55xe8505 jak zapisać listę programów na usb

Witam jak zapisać listę programów cyfrowych na pendrivie,mam kablówkę MM i moduł CAM.

W ustawieniach technicznych nie można wejść na przesyłanie listy prog,w pamięci telewizora widzi pena ,przekładane na usb 1,2,3 nie pomaga.Może ktoś wie jak z tym poradzić.

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Nie możesz mieć nic włożonego do USB mysza .pen jak chcesz coś przesłać to tylko jedno urządzenie pozostałe USB wolne

profile.country.PL.title
artur2566
Poszukiwacz

Nic nie mam podpiętego,na infolinii powiedzieli że wina kablówki,można tylko z satelity 

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

powiedz niech Ci takich kitów nie wciskają to są ustawienia cyfrowe i ja jak zapisuję to się wyświetla co można zaimportować i co można eksportować i jest to co zapisane ma TV jak ma znalezione kanały satelitarne to wysyła satelitarne a jak ma cyfrowe to wysyła też cyfrowe mam kablówkę i satelitę i jak robię eksport to pokazuje że wyeksportuje cyfrowe kablowe i satelitarne i tak robi chyba że w Twoim modelu już namotali a nie wierzę by tak było

profile.country.PL.title
artur2566
Poszukiwacz

A czy pendriva trzeba sformtowac w telewizorze?

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

nie ,tylko wtedy gdy chcesz nagrywać lub jako pamięć wewnętrzną do przesyłania programów nie trzeba