anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

55XE9005 / PS4 + Soundbar Sony HT-CT80

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

55XE9005 / PS4 + Soundbar Sony HT-CT80

Mam problem z prawidłową konfiguracja zestawu Soundbar z telewizorem 55XE9005 i konsolą PS4 PRO. Otóż niby wszystko podłączyłem prawidłow. Kabel optyczny z soundbar do TV, a z niego HDMI 3 ARC do  Playstation 4. Niby wszystko gra ale mam wrażenie, że nie do końca jest prawidlowo skalibrowany dźwięk. Najbardziej mam problem z ustawieniem nagłośnienia w opcjach samego TV. Tyle tam ustawień, że nie wiem jak to tam ustawić. 


Czy może mi ktoś doradzić, abym uzyskał na konsoli i TV najlepszy dźwięk z tych soundbarów?

15 ODPOW. 15
profile.country.PL.title
Mord3r-n-kill
Użytkownik

Podeślij sb bezpośrednio do PS4. U mnie tak działa, i Jesus spora różnica, jakby podpiąć do tv

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Spróbuj połączenia jak pisze poza tym podłączenie PS4 bezpośrednio do Soundbara zmniejszy opóźnienie przesyłu dźwiękun niż przez TV.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

No jak podłącze SB do PS4 to jak wtedy uzyskam dźwięk z Soundbara w samym TV? Hmmm

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

A po co dźiwęk z soundbara w TV? Wydaje mi się, że po to jest soundbar aby z niego wydobywał się dźwięk. HT-CT80 nie ma za wiele opcji podłączenia. Także najlepiej TV->SB po optyku a PS4->TV po HDMI.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
mack755
Użytkownik

Ten soundbar ma też wejście analogowe, wiec jedno możesz podłączyć optykiem, a drugie analogiem.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Nie proponowałem analogu ze względu na jakość dźwięku. Choć to już kwestia jakie kable się zastosuje. Pod gry np. w DD wydaje się lepiej puścić po optyku przez TV.

 

Pozdrawiam