anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

55XG8596 - brak HbbTV

profile.country.PL.title
z_marian
Poszukiwacz

55XG8596 - brak HbbTV

Witam. Przeglądałem forum, ale były wątki dotyczące wyłączenia usługi HbbTV, a ja mam dokładnie odwrotny problem. Jak włączyć tą usługę w tv jak w temacie. Wszystkie zgody w polityce prywatności mam zaznaczone, a nie mam możliwości skorzystania z usług HbbTV - chodzi mi głównie o sytuacje związane z Euro 2020, gdzie na kanałach TVP jest możliwość podglądu w tym trybie statystyki danego meczu, itp. TV jest wpięty co prawda do sygnału kablowego, ale w 2-im telewizorze (również z android TV i mniej znanej marki) usługa HbbTV działa normalnie (właściwie dopiero po oglądnięciu meczu na tamtym telewizorze dowiedziałem się, że jest taka możliwość).

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Czy zastosowałeś się do instrukcji z tego artykułu?

Nie można używać funkcji HbbTV. | Sony PL

 

Jeżeli problem nadal występuje możesz zgłosić go do działu wsparcia technicznego za pośrednictwem formularza na: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics lub skonktaktować się telefonicznie pod numerem: +48 223060694.

profile.country.PL.title
z_marian
Poszukiwacz

Tak, stosowałem się do w/w instrukcji - efekt żaden. Trochę to słabe, że mając telewizor z HbbTV nie można z tego korzystać.

profile.country.PL.title
Portat
Nowicjusz

Można też tradycyjnie spróbować przywrócić telewizor do ustawień fabrycznych. W ustawieniach powinna być taka opcja. Jeśli problemem jest jakaś nieodpowiednia konfiguracja to może pomóc. No a jeśli jednak nie, to warto sprawdzić porady z tego artykułu, chociaż są raczej do ogólnie telewizorów z tą usługą, no ale może to pomóc. Na pewno warto spróbować spojrzeć na to z innej strony :wink: A jeśli jednak nie uda się tego naprawić to cóż, nie jest to jednak aż tak istotna funkcja (przynajmniej w mojej opinii).