anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

65a83j nie działa wbudowany mikrofon

profile.country.PL.title
Tombik87
Poszukiwacz

65a83j nie działa wbudowany mikrofon

Dzień dobry, posiadam tv 65a83j z wbudowanym mikrofonem natomiast tv nie reaguje na komendę hey Google...wiem że w j. polskim nie działa ale u mnie nie reaguje w ogóle. Ma ktoś pomysl czemu? 

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Ale nigdy nie działał czy przestał działac? Zacznij od resetu do ustawień fabrycznych może...

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Po pierwsze z tyłu TV powinien być włącznik mikrofonu. Po drugie, inaczej niż w przypadku mikrofonu w pilocie, mikrofon w TV nie zadziała jesli Google nie uruchomi usługi w j.polskim.

profile.country.PL.title
Tombik87
Poszukiwacz

A możesz mnie nakierować na ten włącznik mikrofonu? Niestety nic nie widzę...język ustawiłem na angielski ale również nie działa 

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Nie mam w tej chwili gdzie podejrzeć dokładnie, ale powinien być switch gdzieś w okolicach gniazd HDMI, USB z tyłu telewizora

profile.country.PL.title
Tombik87
Poszukiwacz

Ok, znalazłem :slight_smile: wszystko działa ale jak ustawie język angielski w TV...ale rozpoznaje tez język polski mimo ust angielskiego...jedyny problem to menu angielskie :slight_smile: przy polskim nie ma opcji z wbudowanym mikrofonem :slight_smile: wiadomo czy planują aktualizacje aby to działało? Chyba to nie problem jeżeli działa z pilota 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Z waszych opisów wynika, że problem leży po stronie dekodera. Proponuję zajrzeć do menu dekodera NC+. Być może jest jakaś opcja menu odpowiadająca za sterownie urządzeniami po HDMI. Proponuję ją wyłączyć i zobaczyć czy jest tak samo.

 

Pozdrawiam