anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

75XG8096 dzisiejsza tj.20 stycznia ,aktualizacja do android 9

profile.country.PL.title
zbistyr
Użytkownik

75XG8096 dzisiejsza tj.20 stycznia ,aktualizacja do android 9

Jeszcze nie  przyglądałem się zmianom , ale jakie nowości będą?

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
pgrzesp
Użytkownik

Aktualizacja 9 namieszała ostro w hdmi. Ja wcześniej przed aktualizacja wyłączałem i włączałem tv przez dekoder, a teraz muszę mieć dwa piloty. Gdybym wiedział nie ściągałbym, to moje zdanie. 

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Pewnie wystarczy rozłączyć urządzenia, zrobić miękki reset i powinno zadziałać. W ostateczności powrót do ustawień fabrycznych, też niektórzy zalecają po aktualizacji.

profile.country.PL.title
pgrzesp
Użytkownik

Zrobiłem tak. Już 2 gi dzień walczę z tym. 

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

No to grubo by namieszali, pewnie wysyp problemów się zacznie.

profile.country.PL.title
pgrzesp
Użytkownik

Oczywiście już czytałem o problemach już ludzie piszą na forum. 

sl.kuczyn
Nowicjusz

Ja dodam tylko, że u mnie po aktualizacji dodano samoczynne restarty androida tak jak w modelach 9096. jak na razie jeden, dwa w tygodniu. Chętnie bym wrócił do starego oprogramowania.

profile.country.PL.title
pgrzesp
Użytkownik

Napisze tak że w życiu nie kupię żadnego tv o nazwie sony, teraz kupuje lg dbają lepiej o klienta niż te sony pozdrawiam i żegnam i nie polecam 

profile.country.PL.title
pgrzesp
Użytkownik

Ta aktualizacje wypuścili dla serwisów żeby zarobili kasę. I mało tego to współczuję tym co mają problemy z 9 pie 

profile.country.PL.title
Pankracy666
Użytkownik

Spokojnie, nie czuj się wyróżniony. To samo z aktualizacją w XF. Co wprowadzą coś nowego to tylko więcej problemów :).

 

Porażka totalna, ja od 2 miesięcy walczę żeby jakoś normalnie działał soundbar razem z TV ale się nie da, do tego przypadkowe resety TV i inne cuda ehhhh, książki można pisać.