anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

809C 55 - Gorsza jakość obrazu po aktualizacji!!!

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

809C 55 - Gorsza jakość obrazu po aktualizacji!!!

Witam!jak w temacie. Wydaje mi się, że po aktualizacji jakość obrau się pogorszyła!!! Potwierdzają to inni użytkownicy. Czy ktoś jeszcze to zauważył? Czy tylko mi się wydaje ? Kupowałem ten tv głównie ze względu na mega jakość obrazu i do niedawna byłem bardzo zadowolony, ale jak coś się nie pojawi to chyba będę wzywał serwis!! Czy da się wrócić do poprzedniejch ustawień/wersji androida?

100 ODPOW. 100
profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

Żeby nie być gołosłownym:zdjęcie 2.jpg

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

 Kolego RadzioZ u mnie jest tak samo,mój tv to sony kd-65 xd 8505,dodaję zdjęcie:20170626_182246.jpg

Kosecki
profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Ja tylko mam jedno pytanie: czy piszecie w tym wątku o aktualizacji do Android TV 7?

Bo nigdzie to  nie padło w wątku

profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

temat sie tyczy z pewnością androida 6, niech ktoś kto ma 7 sie wypowie czy jest tak samo

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Na te telewizory wymienione w postach nie ma Androida TV 7 więc się nie wypowiedzą :yahoo:

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

Generalnie chodzi o androida 6, ale widze ze problem jest powazniejszy bo dotyczy tez uzytkownikow z wersja androida 7 - xd8005 kolegi ChlodnyNet. Na hdtv forum tez spotkalem sie juz z przypadkami uzytkownikow ktorzy maja ten sam problem z pogorszeniem obrazu przy aktualizacji do androida 7.0

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@RadzioZSpróbuj moze jeszcze innej metody. Odłącz tv z sieci, odłącz wszystkie połączenia z kablami antenowymi i modułem jesli uzywasz włącznie. Włącz tv i przywróć ustawienia fabryczne. Przeprować konfigurację bez żadnych podłączeń. Następnie ustaw automatyczne pobieranie oprogramowania na wyłączone.Możesz wyłączyć też aktualizacje aplikacji o których wspominałeś wcześniej. Dopiero póżniej reszta. Kiedyś doczytałem ,że telewizory sony i panasonic gubią ustawienia nagrywania i wyłączenie automatycznego pobierania oprogramowania zlikwidowało tą dolegliwość. Może i tu coś pomoże,chociaz jest to raczej wątpliwe. Nie jestem specjalista , ale według mnie nasze telewizory pobieraja jakieś śmieci ,które maja wpływ na działanie odbiornika.Różne dziwne przypadki zauważyłem , ale pewnie wielu uzna mnie za oszołoma ,że wypisuję takie bzdury.Dlatego nie będę tego opisywał , bo trzeba by było napisać następny elaborat. Mnie ta metoda pozwoliła na likwidację wielu niedociągnięć mojego telewizora W755c. Jedynie z czym nie moge sobie poradzić ,to częste zawieszanie się pilota i niemozliwość zmiany kanałów. Pomaga prosty reset z przytrzymaniem przycisku power.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

@leczech to nic nie da-robiłem już różne cuda i wianki...Też uważam podobnie jak Ty-coś zamula ten tv i temu tak się dzieje. 

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

Jestem po nowej aktualizacji.Na temat jakichś nowych funkcji nie będę się wypowiadał-nie są dla mnie zbytnio istotne, ale-odnośnie mojego przypadku-wydaje mi sie, że obraz jest lepszy-obserwuję dalej...

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Przecież to nie jest wina telewizora tylko tej miniaturki ,która jest tak przedstawiona za każdym razem w innej pozycji na ekranie wygląda dokładnie tak samo.