anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

809C 55 - Gorsza jakość obrazu po aktualizacji!!!

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

809C 55 - Gorsza jakość obrazu po aktualizacji!!!

Witam!jak w temacie. Wydaje mi się, że po aktualizacji jakość obrau się pogorszyła!!! Potwierdzają to inni użytkownicy. Czy ktoś jeszcze to zauważył? Czy tylko mi się wydaje ? Kupowałem ten tv głównie ze względu na mega jakość obrazu i do niedawna byłem bardzo zadowolony, ale jak coś się nie pojawi to chyba będę wzywał serwis!! Czy da się wrócić do poprzedniejch ustawień/wersji androida?

100 ODPOW. 100
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

A JAK BYŚ ZMIENIŁ TRYB OBRAZU NA STANDARDOWY, A TRYB OBRAZ AUTO WYŁĄCZYŁ I TUTAJ SOBIE ODPOWIEDNIO USTAW PARAMETRY.

Kosecki
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

PAMI,,,,,,,ETAM,ŻE PRZY JEDNEJ Z AKTUALIZACJI PISAŁO,ŻEBY ZRESETOWAĆ USTAWIENIA MOTIONFLOW LUB OBRAZU,SPRÓBUJ MOŻE NA POCZĄTEK ZRESETOWAĆ MOTIONFLOW W USTAWIENIACH.

Kosecki
profile.country.PL.title
Slawko2911
Poszukiwacz

Juz probowalem rozna ustawienia... Wiem tyle jak teraz sprawdzam wszystko ze calkowite wylaczenie motionflow sprawia ze to zjawisko nie wystepuje... ALE obraz nie jest plynny... Ewidentnie motionflow obsrywa nam obraz nawet na standardowym trybie. Wychodzi na to ze cos za cos ale przeciez nie za to placilismy kupujac tv... 😕

profile.country.PL.title
Slawko2911
Poszukiwacz

Ok Kosa... Sprobuje i dam znac. 

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

jeszcze możesz zrobić soft reset,czyli przytrzymać zielony guzik przez parę chwil,aż system będzie się zamykał.

Kosecki
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Jak to nie pomoże,to pozostaje tylko reset do ustawień fabrycznych,a po tym reset wszystkich ustawień obrazu.

Kosecki
profile.country.PL.title
Slawko2911
Poszukiwacz

Zresetowalem motionflow... I powiem Ci Kosa ze jestes wariat... Obloki zniknely nawet na bardzo jasnym tle w fifie i w nc+. Stary dzieki za wskazowki nawet nie wiesz jak mnie to wkur... :slight_smile: dobrze ze pamietales o tym resecie temat z mojej strony zamkniety. Dzieki wielkie jeszcze raz. Pozdrawiam

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

No to trzymaj się slawko,cieszę się,że mogłem Ci pomóc,i oby więcej się to nie pojawiło,a jakby przy kolejnej aktualizacji to się znowu pojawiło,to wiesz co robić.Siemka.

Kosecki
profile.country.PL.title
Slawko2911
Poszukiwacz

Teraz juz tak. Dzieki jeszcze raz... Pozdro. 

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Tak naprawdę to wszystkich właścicieli TV SONY powinni wysłać do fabryki na szkolenie.

Kosecki