anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

809C 55 - Gorsza jakość obrazu po aktualizacji!!!

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

809C 55 - Gorsza jakość obrazu po aktualizacji!!!

Witam!jak w temacie. Wydaje mi się, że po aktualizacji jakość obrau się pogorszyła!!! Potwierdzają to inni użytkownicy. Czy ktoś jeszcze to zauważył? Czy tylko mi się wydaje ? Kupowałem ten tv głównie ze względu na mega jakość obrazu i do niedawna byłem bardzo zadowolony, ale jak coś się nie pojawi to chyba będę wzywał serwis!! Czy da się wrócić do poprzedniejch ustawień/wersji androida?

100 ODPOW. 100
profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

Sony KD 65S8505C,Witam,potwierdzam,po aktualizacji  9.05.2017 mojego tv obraz nie jest już taki jak był przed.Kolory fatalne jak bym miał stara plazmę Samsunga.Obraz jest jakby oliwkowy.Nic nie dają ustawienia obrazu.Dotyczy to odbioru kanałów DVBT,przez HDMI NC+, kanałów z satelity i materiały z internetu.Nie takiej aktualizacji oczekiwałem od Sony i oczekuję,ze to poprawicie.Kupiłem ten telewizor za grube pieniądze ze względu na super jakość obrazu to co mam teraz to jak ktoś wyżej wspomniał TV z Biedronki.Pozdrawiam Z.Kaczmarek

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

Oddałem tv do serwisu-Pan stwierdził, że jest wszystko ok i tv wraca z powrotem 😞 Niestety jakość jest dalej taka sama-czyli kiepska w porównaniu z tym co było. Myślałem że już zgłupiałem i może się czepiam ale dziś zajechałem z kumplem do mediaexpert-tam wisiał identyczny model-wcześniej obraz torpeda-aż chciało się oglądać-teraz kumpel od razu zauważył o co mi chodzi z pogorszeniem jakości-obraz słaby-obok wisał samsung tańszy o 100zł  - obraz bajka, wsystkie krawędzie gładkie-w tv sony -widać kanciaste krawędzie ...widać to szczególnie np.: na literach-linie nie są proste ale kanciaste, kwadratowe...jakby brakowało jakiejś funkcji wygładzającej krawędzie, może android za dużo waży i procesor nie wyciąga-nie wiem....mam nadzieję że wyjdzie jakaś nowa aktualizacja bo jak nie to lipa i żal tych 4 tysi 😞 oby to nie był mój ostatni produkt od SONY. Odnośnie jeszcze serwisu - tym razem zostałem miło obsłużony zarówno przez serwis i konsultanta i nie mam zastrzeżeń (serwis przyjechał tego samego dnia!), ale tak jak mówię-obraz się pogorszył i nikt mi nie powie że tak nie jest. Ps- może ktoś jeszcze spotkał się z taką sytuacja jak moja - piszcie i zgłaszajcie się !może wydadzą jakąś aktualizację...a tak pozostał tylko żal na razie....

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

Witam. Zamieszczam link do filmiku , na którym można zobaczyć jaka jest jakość wyświetlania filmów na moim super tv. Zaznaczam, że film jest w 1080p.. Żeby było ciekawiej-wczoraj oglądałem ten film i wszystko działało ok-dziś jest tak jak na filmiku. Wydaje mi się że po aktualizacji andoid działa jak mu się podoba-czasem jakość wyświetlania obrazu jest dobra i bardzo dobra, ale częściej słaba.  

 

http://patrz.pl/film,vid_20170604_122853-3gp,157243.html

profile.country.PL.title
Bruno79
Poszukiwacz

U mnie materiał, który zamieściłeś szarpie się. Jakość ciężko ocenić. Musiałbym mieć podobny wycinek z oryginalnego filmu i wtedy można porównać jedno z drugim. 

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

On się nie szarpie...on właśnie tak u mnie idzie na tv :yahoo::joy::joy: super no nie? wczoraj szło i odbierało normalnie...robiłem 2 razy restarta jeszcze wześniej bo myślałem ki diabeł...nieźle co?

profile.country.PL.title
Bruno79
Poszukiwacz

Spróbuj odtworzyć materiał z innego pendriva lub dysku. 

profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

witam, nic kolega nie poradzi trzeba czekać na sony jak to poprawią, a może o ile to poprawia? są firmy które specialnie softem postarzają sprzęt a żeby kupić nowy, sony chyba też zaczyna stosować tę taktykę no koniec końców 2 lata sie oglądało obraz jak żyleta. Ciekawi mnie tylko co na to użytkownik "Barbara_K" tak ochoczo opisuje na tym forum tyle ze po pierwszym poście już nic, i co tam w sprawie obrazu pani basia nam napisze halo? czekam na odpowiedz już dawno dodam że ja rówież pisałem do sony co się stało z obrazem i nie uzyskałem żadnej odpowiedzi do dzisiaj

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

Ja oglądałem tylko przez pół roku obraz jak żyleta:( sądzę że za dużo tych tv już nie sprzedadzą-byłem w media expert-specjalnie zobaczyć czy też obraz się pogorszył- i powiem tak-gdyby tv z wystawy odbierał tak wcześniej to w życiu bym go nie kupił

profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

ja bym też nie kupił tego co teraz widzę, jak kupiłem tv to byłem z niego dumny bo każdy kto widział go pierwszy raz mówił wow, a teraz bochomazy biedronka tv za 999zł

profile.country.PL.title
RadzioZ
Użytkownik

Dokładnie jak piszesz-też byłem dumny-zwłaszcza , że w tym samym czasie mój tato kupił panasonica 50 cali, więc chciał człowiek zaszpanować i kupić coś lepszego :smile:   i teraz żałuję bo mogłem coś innego kupić - a ten tv był z reguły droższy od innych w tej klasie , no ale przecież to Sony!-super jakość, niezawodność, musi drożej kosztować-płacisz też za prestiż.... a tu taka kupa..ciekawe kiedy i czy wogóle wprowadzą jakąś aktuaalizację...mam tv jeszcze półtora roku na gwarancji-pozostaje nadzieja że  tym czasie coś tak się zkaszani, że będą musieli go wymienić.