anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

AF 8 - brak możłiwości odbioru F 1 w 4 K - nieodpowiednia aplikacja w TV android

profile.country.PL.title
andrew1409
Poszukiwacz

AF 8 - brak możłiwości odbioru F 1 w 4 K - nieodpowiednia aplikacja w TV android

Chciałbym oglądać bezpośrednio na TV Sony oglądać transmisje z wyścigów F 1 - podawaną przez Liberty Media.

Niestety aplikacja nie jest odpowiednia i nie można jej wgrać na TV - na innych urządzeniach z Androidem działa.

Mając taki TV jest bez sensu podłączać komputer skoro TV pozwala oglądać w 4 K.

Może ktoś wie jak to zrobić?

pozdrawiam.

Tagi (1)
5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Jeżeli któraś aplikacja jest niedostępna jest pewna furtka, której można użyć. Należy znaleźć instalator tej aplikacji na androida, z rozszerzeniem .apk, pobrać na komputerze i wgrać na pendrive. Następnie w telewizorze zainstalować ze sklepu play: File Commander. Wpiąć pendrive do telewizora i uruchomić plik na pendrive za pomocą File Commander. Aplikacja powinna się zainstalować. Inną opcją jest po prostu Kodi, tutaj odsyłam do instrukcji obsługi dostępne w sieci.

profile.country.PL.title
legwan1969
Użytkownik

Albo zainstaluj sobie odpowiednik sklep Play  czyli Aptoide tu znajdziesz wszystko i wszystko zainstalujesz  szybsze uaktualnienia, itd. Polecam

profile.country.PL.title
andrew1409
Poszukiwacz

zainstalowałem taka ja poraziłeś, przeszedłem z powodzeniem cały cykl.

No ale pojawiła się super niespodzianka, aplikację F1 TV zainstalowałem i uruchomiłem, - jest tylko jeden szczegół - wyświetla się na ekranie w konfiguracji pionowej - tak jak w telefonie.

Wygląda na to, że nie ma na TV takiej aplikacji, no ale się nie poddaję i będę kombinował dalej.

profile.country.PL.title
Mopato
Użytkownik

Skad to wziąć? Z czym to sie je? 

profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

Musisz zainstalować Rotation Control albo coś podobnego to pozwoli Ci na zmianę z pionowego położenia na poziomy.Pozdrawiam