anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

AF9 nie działa przełączanie kanałów

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
SkuterPL
Poszukiwacz

AF9 nie działa przełączanie kanałów

Witam,

Od kilku dni mam dziwny problem, gdy próbuję zmienić kanał przyciskiem góra, dół czy wpisując nr kanału to pojawia się pasek informacyjny z wybranym kanałem, lecz samego kanału nie zmienia.

Ustawienia fabryczne nie pomogły, co może być tego przyczyną, czy uda się to samemu naprawić czy tylko serwis?

Pozdrawiam 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
edkozio
Użytkownik

Proponuję wyłączyć Oglądanie telewizji / Preferencje (Kanały) / Aplikacja interaktywna / Uaktywnij aplikację interaktywną jest skopana aplikacja   Hbb TV  link   https://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=2&p=237066&sid=0b0190938216bffce9f8f6d16106277b#p237066   

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
fr33rider
Poszukiwacz

mam ten sam problem, dzisiaj zgłosiłem do sklepu rękojmię. 

profile.country.PL.title
SkuterPL
Poszukiwacz

Też od kilku dni to Ci się pojawiło? Może to jakiś błąd oprogramowania, bo tak na to wygląda. 

 

Dodatkowo zauważyłem, że po wyłączeniu TV od razu TV się resetuje sam i uruchamia z logo Androida. A teraz już wgl programów nie pokazuje coraz gorzej, a jak u Ciebie? 

profile.country.PL.title
fr33rider
Poszukiwacz

jest tak samo jak u Ciebie... brak standby... jest tak od czwartku, czyli 3ci dzień... sprawdzam w opcjach serwisowych to jakieś błędy ma i przegrzania... czyżby trafiło na to samo co u Ciebie? inżyniery źle zaprogramowały układ i popsuł się przed zamiast po gwarancji? 

profile.country.PL.title
SkuterPL
Poszukiwacz

No to chyba nawet u mnie w ten sam dzień trafiło, czyżby coś puścili złego w oprogramowaniu, ciekawe ilu jest takich jak nas, napisałem dodatkowo na innym forum jak na razie jeszcze nic nie odpisali. Support Sony na Twitterze kazał ustawienia fabryczne zrobić, ale to nic nie pomogło. 

profile.country.PL.title
fr33rider
Poszukiwacz

też kilka razy puściłem ustawienia fabryczne... kurde, może być, że jak nie tylko my mamy taki objaw to jest to wina programu - biorąc pod uwagę, że stało się to praktycznie w tym samym czasie... 

 

daj znać jak coś się wyklaruje, ja zrobię tak samo :wink:

profile.country.PL.title
edkozio
Użytkownik

Proponuję wyłączyć Oglądanie telewizji / Preferencje (Kanały) / Aplikacja interaktywna / Uaktywnij aplikację interaktywną jest skopana aplikacja   Hbb TV  link   https://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=2&p=237066&sid=0b0190938216bffce9f8f6d16106277b#p237066   

profile.country.PL.title
fr33rider
Poszukiwacz

edkozio jesteś mistrzem!! :slight_smile: sto lat bym myślał i bym nie wymyślił... podejrzewam, że Sony zostanie zasypane takimi usterkami i prędzej czy później skapnie się i wypuszczą jakąś aktualizacje.. 

 

pozdrawiam, wiszę Ci dobrą flaszkę :slight_smile: 

profile.country.PL.title
SkuterPL
Poszukiwacz

I u mnie rozwiązał się problem. Dzięki 

profile.country.PL.title
jarek2008
Użytkownik

Mam to samo w xg9505. Filmiki nagrywam bo i tak to zgłaszam do Sony. Ja mam całą bibliotekę filmów z usterkami, ale serwis sony mówi że wszystko ok 😞