anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja dla modeli 2015/16 v 5.417

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Aktualizacja dla modeli 2015/16 v 5.417

Po 11 miesiącach Sony postanowiło wydać aktualizację dla modeli 2015/16 widać zmiany niewielkie czyli pewnie ostatnie . To co w USA wyszło w listopadzie 2018 wyszło i w Europie.Jeżeli nie będzie Androida 8 na te modele to pewnie będzie ostatnią aktualizacją.A WYUWAM dysk pewnie dalej jest Wyuwany.Zobaczymy po południu po instalacji czy coś się zmieniło ale jak z opisu wynika to widać wielkie nic.Coś wspomiane o poprawie jakości HDR w niektórych modelach zobaczymy.

29 ODPOW. 29
profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

          Witam Forumowiczów

Zrobiłem aktualizację z poziomu telewizora,przywróciłem ustawienia fabryczne

i ogólnie masakra. Pilot zamula strasznie,na obrazie pojawiają się czerwone

rozmyte plamy. Nie pomagają żadne ustawienia.Obraz zaszumiony.

Plamy czerwone mogę jedynie zniwelować ograniczając poziom czerni,ale jest

to kosztem jakości ogólnej.Robi się czerń siwa. Żałuję ,że przywróciłem ustawienia

fabryczne po aktualizacji. Do tej pory tego nie robiłem i było ok.

Telewizor 55xd9305 przed aktualizacją ideał w zakresie obrazu.

   Misiek 1955

profile.country.PL.title
pasieczko
Nowicjusz

Mam KDL-55W755C i niestety po tej aktualizacji są na telewizorze cyrki, chodzi o internet. Teoretycznie jest, praktycznie - połączony, jednak z żadnej funkcji nie można skorzystać, Ytb - brak połączenia z siecią, TVP VOD - brak połączenia z siecią, właściwie to internet jest połączony, a przy każdej aplikacji pokazuje brak połączenia z siecią.

profile.country.PL.title
PiCzerki
Poszukiwacz

mam w809C i po aktualizacji masakra. na początku po właczeniu strasznie zamula (moze to przez podpięty dysk). Ale co mnie bardziej denerwuje to gubienie uprawnień satelity - jak telewizor nie chodzi jeden dzień to po włączeniu mam komunikat "brak uprawnień" mimo ze w ustawieniach CAM CI jeszcze ważne -  i żąglowanie kartą przez godzine... czasami nawet to nie pomaga. Ktoś się z tym spotkał?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@misiek1955 zgłosiłem Twój problem do supportu - oto odpowiedź:

W celu przyspieszenia reakcji telewizora na sygnał płynący z pilota, proszę o wyczyszczenie pamięci podręcznej w odbiorniku, korzystając z funkcji Home - Ustawienia - Pamięć i resetowanie - Wewnętrzna pamięć współdzielona - Dane w pamięci podręcznej. Po wykonaniu tej czynności, zaleca się przeprowadzenie miękkiego resetu telewizora, przytrzymując przycisk włączający na pilocie przez ok. 7 sekund.

Aby móc przeprowadzić weryfikację zjawiska dotyczącego jakości obrazu (plam), potrzebowalibyśmy uzyskać zdjęcia obrazujące tą niedogodność.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@wolfmar  Czy możesz sprawdzić aplikację IPLA. U mnie część seriali zaczynających się na literę "p" znajduje się pod "s" (na końcu). Ciekawi mnie jak jest obecnie u Ciebie.

pozdrawiam

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Cześć. Mam tak samo :slight_smile: Pzdr.

profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

Dzięki za rady. Czyszczenie pamięci robię regularnie. Reset też nie pomaga.

Zdjęcie postaram się zamieścić w najbliższym czasie

 

  Misiek1955

profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

misiek1955, mam KD 65 S 8505 C z 2015 zrobiłem tak jak ty aktualizację z poziomu telewizora.Ogólnie dziala dobrze

profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

misiek1955,co do kolorów to masakra.Za dużo zieleni i czerwonego.Miałem podobna sytuację po aktualizacji z andr.5 na 6 i nic nie pomogło dopiero aktualizacja do 7-ki wróciły kolory.I teraz się zastanawiam czy Sony wypusci jeszcze jakąś aktualizację dla naszych telewizorów,bo ewidętnie jest to wina tej ostatniej aktualizacji.Telewizor kosztował mnie w 2015 ponad 13 tysięcy i szlag mnie trafia,że Sony bawi się moim kosztem.     Pozdrawiam

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

O czym tu gadać jednej litery w menu przez rok nie potrafią poprawić o module CI+ nie wspomnę nie ma już na co liczyć na jakieś sensowne poprawki chociaż po aktualizacji jakoś u mnie za bardzo się nie pogorszyło XD9305