anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja listy kanałów DVB-C (XF90)

profile.country.PL.title
radosuaf
Użytkownik

Aktualizacja listy kanałów DVB-C (XF90)

Czy można jakoś zaktualizować listę kanałów DVB-C bez wyszukiwania wszystkich od początku, tylko dodając nowe? Mam poukładaną swoją kolejność, przy ponad 200 sztukach szkoda mi robić to od nowa...

Druga kwestia - dlaczego nie pokazuje się informacja, że pojawiły się nowe kanały? Na TV Panasonic wyskakuje mi stosowne okienko po włączeniu telewizora...

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam

 

@radosuaf   zgłosiłem Twoje zapytanie do supportu. Jak będzie odpowiedź dam znać.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@radosuaf  oto odpowiedź supportu:

Dodawanie poszczególnych kanałów bez konieczności wykonywania pełnego wyszukiwania jest dostępne tylko i wyłącznie manualnie, przy użyciu funkcji: MENU (Home) - Ustawienia - Ustawienia kanałów - Ustawienia cyfrowe - Programowanie cyfrowe - Cyfrowe programowanie ręczne. Oczywiście zaprogramowany kanał można później dowolnie przemieścić korzystając z zakładki "Edycja listy programów". Informacja dotycząca nowych kanałów jest prawdopodobnie zakodowana w sygnale telewizyjnym i jeżeli odbiornik takiej informacji nie otrzyma, nie zostanie ona w żaden sposób wyświetlona na jego ekranie.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
radosuaf
Użytkownik

1. Dodawanie kanałów - kiepsko... Panasonic dodaje automatycznie.

2. Informacja o nowych kanałach - jak pisałem, mam drugi telewizor (Panasonic ST60) i ten wyświetla informacje o nowych kanałach, a Sony XF90 nie. Podłączone są do tej samej kablówki z użyciem modułów CAM TechniSat TechniCrypt CX.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@radosuaf  przekzałem Twoje uwagi do supportu - oto odpowiedź:

Istnieje możliwość załączenia funkcji automatycznego wyszukiwania pewnych dodatkowych kanałów, jednakże jest zaimplementowanie może powodować rozsorotowanie uprzednio zapisanej listy programów. Aktywacja tej możliwości jest dostępna przy użyciu funkcji: MENU (Home) - Ustawienia - Ustawienia kanałów - Ustawienia cyfrowe - Ustawienia techniczne. Wchodząc w tą zakładkę, należy aktywować pozycje "Automat. info dot. usług" oraz "Zamiana usług".

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
radosuaf
Użytkownik

O! To chyba będzie to, dzięki, sprawdzę wieczorem.

profile.country.PL.title
radosuaf
Użytkownik

Okazuje się, że opcję "Automat. info dot. usług" miałem włączoną...