anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja oprogramowania XH90

profile.country.PL.title
LastOneCatch
Poszukiwacz

Aktualizacja oprogramowania XH90

Dzień dobry! Kiedy pojawi się nowa aktualizacja, która wyeliminuje problemy z serią XH90, oznaczona numerem wyżej niż 6.0384?

 

Pozdrawiam

24 ODPOW. 24
profile.country.PL.title
Ziio1420
Użytkownik

U mnie aktualizacja została pobrana na TV poprosił o wyłączenie i włączenie za około 10min jak to zrobiłem wyświetlił się komunikat że TV został prawidłowo zaktualizowany

profile.country.PL.title
Ziio1420
Użytkownik

Jak sprawdzam w help informacje o systemie mam v6.0414

profile.country.PL.title
SzymekKrakow
Poszukiwacz

Dajcie znać czy wszystko wam działa po aktualizacji, bo u mnie działa wszystko przed :slight_smile: Nie ukrywam ze zrobił bym ten update dla 120hz ale boję się błędów. 

profile.country.PL.title
LastOneCatch
Poszukiwacz

Na stronie pomocy, widnieje już informacja o nowej aktualizacji. Ciekawe na ile te informacje są prawdziwe ;).

 

Korzyści i udoskonalenia

  • Wprowadzenie aplikacji Apple TV.
  • Obsługa sygnału 4K 120 Hz z konsoli PS5™.
  • Obsługa eARC.
  • Nowa funkcja kontroli rodzicielskiej pozwalająca ograniczyć czas oglądania.
  • Rozwiązany problem samoczynnego przełączania się kanałów po zmianie ich kolejności.
  • Rozwiązano problem, który powodował niespodziewany restart telewizora.
  • Rozwiązano problem, który objawiał się klikaniem w telewizorze pozostającym w trybie czuwania.
  • Rozwiązano problem, z powodu którego po podłączeniu konsoli do gier ekran na krótko stawał się czarny.
  • Rozwiązano problem, który powodował zamazywanie się obrazu na telewizorze z doprowadzonym sygnałem w formacie 4K 120 Hz.
profile.country.PL.title
Juzeg76
Użytkownik

Dziś rano moim oczom ukazał się nowy interface kafelek zdaje się podobny do tego co mają Google TV.. Wersja android tv 10