anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android 7 dla modeli 2015-2016 od dzisiaj w USA !

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Android 7 dla modeli 2015-2016 od dzisiaj w USA !

Jak w temacie Sony widać się stara mam nadzieję ,że wzorem ostatniej aktualizacji po około 2-3 tygodniach wpadnie do Europy w tym Polski.Aktualizacja pojawiła się przed chwilą w USA dla odpowiednika XD93 nie chce mi się sprawdzać ale pewnie w ogóle dla modeli XD do Androida 7 N i nosi numer PKG5.313.01.

16 ODPOW. 16
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Dzieki kolego zbygaaj za tą dobrą wiadomość,sam posiadam XD85 więc czekamy.

Kosecki
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca
profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Dzięki za link,teraz mogę spać spokojnie.

Kosecki
profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

@zbygaaj, przyznaj się że sprawdzałeś codziennie? :slight_smile:

Tagi (1)
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

A żebyś wiedział :slight_smile: mam w ulubionych .

profile.country.PL.title
kamil_d
Użytkownik

A czy odpowiednikiem kd-49x8309c jest amerykański XBR-49X830C?

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@kamil_d  https://esupport.sony.com/US/p/model-home.pl?mdl=XBR49X830C&LOC=3#/downloadTab jeżeli tak wygląda :slight_smile: ale raczej na pewno to odpowiednik Twojego TV.

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Sprawdziłem i mój model (65W855c) też jest przewidziany do aktualizacji więc wygląda na to, że sporo tych modeli dostanie 7. Niech Amerykanie potestują najpierw u siebie.

 

Osobiscie nie będę na razie aktualizował póki nie ma innej wersji aplikacji HBO GO. Jednak tak z ciekawości chciałbym się zapytać osoby najbardziej czekające na Androida 7, co jest w nim takiego że nie potraficie się doczekać. Bo tak pobieżnie sprawdzałem i poza PiP (osobiscie tego nie potrzebuję ale rozumiem, że komuś może się przydać) i obsługą sluchawek przez bluetooth w niektórych modelach nie ma tam nic rewolucyjnego.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Od końca ten PiP to nie do końca tak bo działa chyba tylko z YouTube (odtwarzanie w tle) podobnie jak na telefonie ,że obraz można w okienko zrzucić to raczej nie dotyczy oglądania telewizji ale obym się mylił.Na co czekam w N ?
- przywrócenie 3D do Kodi (nierealne)
-powrotu dźwięku 5.1 w Netflix przy podłączonych słuchawkach
-poprawnego wybudznia się tunera satelitarnego po dłuższym wyłączeniu telewizora
-bardziej wydajnego działania telewziora
-niezapominanie zewnętrznej pamięci (pendrive po jakimś czasie jest zapominany jako rozszerzenie pamięci TV)
-aby przycisk Power na pilocie służył tylko do włączania/wyłączania telewizora a nie jego restartu
-nigdy więcej czerwonego LED-a po nocy (chyba ,że zostanie dodany jako standby)
-może bajer ale najwyżej nie będę używał Samba Interactive TV
-aby wbudowany odtwarzacz Video radził sobie tak z dyskami HDD jak Kodi
-możliwość dodania więcej niż jednego konta Google
:slight_smile: