anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android 7 dla modeli 2015-2016 od dzisiaj w USA !

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Android 7 dla modeli 2015-2016 od dzisiaj w USA !

Jak w temacie Sony widać się stara mam nadzieję ,że wzorem ostatniej aktualizacji po około 2-3 tygodniach wpadnie do Europy w tym Polski.Aktualizacja pojawiła się przed chwilą w USA dla odpowiednika XD93 nie chce mi się sprawdzać ale pewnie w ogóle dla modeli XD do Androida 7 N i nosi numer PKG5.313.01.

16 ODPOW. 16
profile.country.PL.title
ukpipaa
Użytkownik

Dzisiaj otrzymałem aktualizacje do wersji 7.

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@zbygaajJa to właściwie czekam na jedno. Po włączeniu i chwilowym odczekaniu  na ekranie telewizora ma się pojawić kanał ostatnio oglądany. Tymczasem wyskakuje najczęściej informacja ,że kanał jest zakodowany. Nawet przy kanałach FTA. Korzystam z modułu cam(alphacrypt+karta cyfra+). Oczywiście pomaga restart przez przytrzymanie przycisku power.Póżniej wszystko gra. Ale mnie to bardzo bulwersuje.

Jeżeli chodzi o PAP i PIP to w starym telewizorze Sony była to jedna z moich ulubionych funkcji. Prostota i o wiele większe mozliwości. Obecne rozwiązanie PAP zniechęciło mnie do korzystania z tej funkcji. Przy PIP pewnie nie będzie lepiej. Może się zdarzyć, że PIP będzie działać tylko z PC.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@leczech   to o czym pisałem w marzeniach o wersji 7 N w odnośniku trzecim o poprawnym wybudzeniu tunera satelitarnego też tak robiłem jak Ty ale jest prostszy (może szybszy) sposób na ten defekt a mianowicie ja przynajmniej tak robię zmieniam wejście TV np na cyfrowe (nie wiem czy ma znaczenie ,że musi byc coś zaprogramowane ja mam ) i spowrotem wracam na satelitarne i już odbiera :slight_smile: zresztą zgłoszone jest to do Sony zobaczymy co z tym zrobią.Co do PiP to już pisałem gdzieś tutaj słuchy mnie takie doszły ,że będzie to jak włączysz YT będziesz mógł sobie go zrzucić jak na smartfonie w któryś róg ekranu będzie działał w tle.

profile.country.PL.title
kosa16051971
Użytkownik

Kolego leczech miałem do niedawna moduł Astoncrypt 2.26 z kartą Cyfry i miałem podobne przeboje z tym modułem.Teraz mam moduł Nc+ i żadnych problemów.Po włączeniu wyświetlany jest oczywiście ostatnio oglądany kanał.Pozdrawiam.

Kosecki
profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@zbygaajPróbowałem wielu sposobów. U mnie najlepiej sprawdza się wyłączenie telewizora na kanale FTA , a potem włączenie i po chwili użycie przycisku TV. Ale nie jest tak zawsze. Twoja i moja metoda owszem coś tam ułatwia , ale dlaczego musimy tak kombinować. Skoro Sony w poprzednich aktualizacjach naprawiło działanie modułów w krajach jak Dania, czy Hiszpania , to dlaczego nas lekceważy.

@kosa16051971Mi zależy na bezpłatnym multiroomie. Tylko karta cyfra+ lub smart hd pozwala mi włożyć kartę do splitera i cieszyć sie odbiorem na trzech telewizorach. Nie jest to wina splitera, gdyż łatwo to sprawdzić. Ponieważ posiadam również telewizor konkurencji , to i tam owszem też zdarzają się takie cyrki. Ale znacznie rzadziej. Raz na tydzień , a nawet dwa. Tam znowu pomaga  wysunięcie i ponowne wsunięcie modułu. A w dekoderach z niskiej półki cenowej tych problemów brak.

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

jest, ale na wiosnę. Aktualizacja jest podobno dostępna ale dla wyższych modeli. W7 czy W8 będą sobie czekały, a nawet jeśli aktualizacja wyjdzie, to w moim przypadku telewizor jest po okresie gwarancji co oznacza że do czasu kiedy nie potwierdzą że to działa, nie mam zamiaru nic ruszać. 

 

Chyba że dotarłeś do innych informacji które przeczą komunikatowi SONY jako by aktualizacja dla W7 i W8 miała by zostać wydana dużo wcześniej. 

 

Generalnie podtrzymuję opinię, że ta aktualizacja nie ma większego znaczenia i większość nie odczuje różnicy. Tzn nie odczuje żadnych funkcji. Być może Ci którzy mają zainstalowane i uruchomione systemy VOD i korzystają przy tym z modułu CAM, będą bardziej zadowoleni. 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@Damaranus  rzeczywiście w USA widać ,że było inaczej może pochopnie użyłem w tytule ,że aktualizują 2015 ale odnosiłem to do naszego rynku gdzie modele 2015 i 2016 mają w tym samym czasie aktualizację i nawet mają ten sam numer oprogramowania.Na ocenę co wniesie N przyjdzie czas i będę jednym z pierwszych,który o tym napisze.