anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android 8 aktualizacja 2016 i 2017

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Android 8 aktualizacja 2016 i 2017

https://services.sony.pl/support/pl/welcome-to-android-oreo?t=topic1 niestety modeli 2015 i tych z 2016 zaliczanych jednak do 2015 nie ma na liście możliwe ,że w późniejszym terminie ale wątpię w to szczerze także Sony zakończyło wspieranie modeli 2015 i początek 2016 zakończyło w marcu 2018 roku prawie rok temu pa pa.

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Nie wykluczamy wprowadzenia aktualizacji systemu dla modeli z młodszych roczników. 

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

ponoć na androidzie 8 sprzęty chodzą znacznie lepiej jak piszą na zagranicznych forach więc pamięć o 2015/2016 byłaby w tym kontekście mile widziana...

profile.country.PL.title
pepe-29
Użytkownik

Ja mam TV KD-55XD8505. Jest to podobno (według Sony) rocznik 2016. Niestety zaliczają go do rocznika 2015, według aktualizacji. Nie był to najtańszy model z symbolem "XD". Bardzo dziwna polityka firmy Sony.  Nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Jest to oczywiste wprowadzanie klientów w błąd. Najważniejsze jest aby firma Sony wprowadzała poprawki do błędnie działających systemów. Jest tyle błędów które denerwują użytkowników i nic się z tym nie robi. Wracanie do ustawień fabrycznych nie eliminuje problemów. Ja nie potrzebuje nowych funkcji tylko chcę aby mój TV działał prawidłowo.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@Sony_Poland_Team   dajcie spokój z podchodami ogłoście ,że TAK albo NIE przecież są jakieś plany albo ich nie ma wszystkim tu jako użytkownikom starszych modeli kupionych za niemałe pieniądze to się należy - postawić sprawę jasno i to będzie uczciwe podejście.

profile.country.PL.title
Artur-73
Użytkownik

Ja mam jeden model z 2018 KD-55XF8505 i wieże że ten model obejmie aktualizacja do 8 natomiast drugi to KD-55XD7005 z 2016 roku i tu może być różnie ale mam cichą nadzieję że Sony nie zawiedzie😃

profile.country.PL.title
azuko67
Użytkownik

To co mają powiedzieć właściciele serii KD-55XD9305 jak to była najdroższa wersja kupiona w 2016 roku (górna półka), a później się okazało, że mają dwurdzeniowe procesory i się nie nadają do dalszych aktualizacji lub okrojonych bo procesor niewydolny. To jakaś paranoja wypuszczać flagowca w 2016 roku ze słabszym procesorem, a w niższej klasie instalować czterordzeniowca. A tak na marginesie może Sony mi odpowie dlaczego powyższy telewizor nie obsłuży filmów na Youtube w 4K z HDR czy to dlatego, że na tym procesorze nie pójdzie kodek VP9 profil 2 i dlaczego? jakoś na Netflixie TV daje radę z HDR. To dlaczego w 2016r. nie zamontowano w tych TV czterordzeniowca, tylko pchano do końca badziewie?

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@Artur-73   no przecież w linku wymienione sa modele ,które dostaną Androida 8 XF85 też na tej liście jest

profile.country.PL.title
Asiaimacius22
Poszukiwacz

W zeszłym roku dzwoniłem do sony w sierpniu i zapewniano mnie ze hdr będzie poprawiony jesienią albo żeby można go było wylaczyc minęła jesień mija zima i czytam że tv 65 xd 9305  nie ma na liście tv za 10 klocków kupiony ponad dwa lata temu to jakaś paranoja kłamią w sony aby się tylko odczepic sony to jest dno kupa mulu nigdy więcej tej marki