anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV i HBO Go

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV i HBO Go

Czy jest jakiś sposób aby oglądać bezpośrednio na TV filmy i serialę z HBO GO?

 

Samo HBO stwierdziło, że na razie nie planuje aplikacji na Android TV (może Sony by jakoś naciskała na HBO w tej sprawie)?

A w fabrycznej przeglądarce na Android TV (Opera - nie wiem dlaczego nie Chrome) nie działa, choć HBO twierdzi, że przeszło już na format HTML5.

 

Swoją drogą dlaczego Opera jest fabrycznie zainstalowana jako przeglądarka w Android TV a nie Chrome?

239 ODPOW. 239
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Nie mogę Ci pomóc , bo obecnie nie mam wgranego HBO GO , a mogłem się zalogować i jakość w HD była.

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Edycja: do usunięcia

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Próbowalem ale nie można się zalogować, nie da się w ogóle najechać na zawartość menu gdzie jest logowanie. Poza tym wygląd zdjęć seriali czy filmów sugeruje, że obraz nie będzie przypominał nawet 720p nie mówiać o 1080p. Nie warto się tym bawić, lepiej zostać przy Kodi i cierpliwie czekać na wersję Full HD.

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Dlatego będę na razie oglądał HBO go z PC na TV. Myszką zamisat pilotem ale trudno coś za coś. A z PC na pewno jest juz fullhd. 

 

W kodi 18 to chyba tylko 720p. Chociaz może coś poprawili wtyczke ?

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Niestety mam zlą wiadomość. HBO Polska poinformowała mnie, że nie planują stworzenia aplikacji Hbo Go na Android TV. Jedynie ma się jeszcze pojawić na Xbox One (bo na PS4 już jest ). 

profile.country.PL.title
pawel42274
Poszukiwacz

Witam ja sobie zainstalowałem HBO Go z Kodi według tutaj znalezionego opisu tylko nie wiem jak uruchomić z cyfrowego polsatu znalazłem tylko nc+ czy ktoś jest mi w stanie pomóc.

oraz która jest dobra aplikacja do obracania ekranu bo tez zanstalowałem póżniej sklonowałem przez app cloner tylko nie mogę obrócić obrazu.

bardzo proszę o pomoc

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Niestety wtyczka w Kodi nie działa z Polsatem.
profile.country.PL.title
pawel42274
Poszukiwacz

ok rozumiem czy jest może coś do polsatu aby chodziło to HBO GO

profile.country.PL.title
Tomasz_Bielski
Poszukiwacz

Ja zainstalowałem Hbo Go w Kodi 18. No działa spoko.. Tylko to jest 720p chociaż moze niektóre materiały mają lepszą rozdziałkę? Zresztą czy z poziomu przeglądarki jest lepiej? W ogóle Hbo kuleje jeśli chodzi o aspekt technologiczny.. 
OStatnio jak oglądałem Westworld z PC to momentami miałem wrażenie że obraz nie jest w fullhd. Może wszędzie jest 720p? jedynie moze filmy typu Spiderman dają w fullhd.

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Podobno na Samsungach jest Full HD i lepszy o 1mb bitrate, pozostali mają
tylko 720p i nędzny bitrate 2,5 mb. To jest właśnie HBO.