anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV - polecana klawiatura bezprzewodowa

profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV - polecana klawiatura bezprzewodowa

Chciałem zapytać się bardziej doświadocznych osób, która klawiatura bezprzewodowa będzie dobra do telewizorów Sony Android TV (ja mam model KDL-50W805C)

 

Mam na uwadzę 3 modele:

1) Logitech K400 Plus

2) Logiteh K400

3) Microsoft All-in-One Media Keyboard

 

K400 jest mniejsza od K400 plus

ale w specyfikacji pisze, że K400 plus pracuje z systemem Android.

Czego nie ma w opisie K400.

Czy K400 (bez plusa) będzie współpracować z Android TV od Sony?

 

W przypadku klawaiatury Microsotfu jest informacja, że z Andoidem jest ograniczona funkcjonalność klawiatury. Czy ktoś wie na czym polega owo ograniczenie?

 

Zależy mi na tym aby działała klawiatura i touchpad.

 

 

 

48 ODPOW. 48
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Ostatnie zdanie nie do Ciebie ale do marud którym wszystko nie pasuje. Co do fizycznej klawy to jeszcze jak ktoś wspomniał reepo działa prawidłowo z tv android. Są wersję z gladzikiem. Mam bez i używałem z ciekawości. Minusem lub plusem układ i opis klawiszy jak pod Maca jabłko.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

jak klawiatura z Touchpadem to rozejrzyj się za modelami Rapoo.

 

Pozdrawiam

 

 

profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Ostatecznie przed świętami kupiłem Logiteh K400 Plus.

Działa pod 50w805C

Niestety jak na razie nie miałem okazji do większego testowania.

Touchpad przyjemnie działa i w miarę wygodnie się używa.

marigan1
Poszukiwacz

do kdl-50W805C sprawdzilem klawiaturę logitech k400 i działa super natomiast nie działa z 805B DO KTÓREJ JA SZUKAM

mazur_7
Poszukiwacz

Witam,

 

Moze ktoś potwierdzić działanie klawiatur i touchpada - ja mam KDL-50W755C telewizor, ale jak ktoś potwierdzi działanie z innymi modelami Android TV moze będzie OK.

 

Interesują mnie 

- Logitech K400

- Microsoft All-in-one

- Rapoo E2700

 

Pozdrawiam,

Michał

 

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Logitech K400 ale Plus (Logitech K400  Plus) potwierdzam, że działa.

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

Obsługa telewizora przez aplikację, a z klawiatury, to nie jest to samo. Tak samo touchpad to nie to samo co myszka. Jak już coś doradzacie, to piszcie o możliwościach obsługi telewizora za pomocą różnych wskaźników a nie komentujecie, po co klawiatura skoro jest aplikacja. Po co Ci auto jak jeżdżą pociągi. 

 

U mnie myszka się nie sprawdziła w ogóle, niespecjalnie też płaczę za brakiem touchpada. Korzystam z klawiatury Samsung  BT230 (na allegro za około 70 zł) która jest bardzo mała i ma świetną klawiaturę. Kupowałem ją do tabletu. Spokojnie pokrywa mi się z działaniem pilota. Touchpada parę razy uzywałem przy okazji testów (i to też touch pada z aplikacji) ale nie znalazłem dla niego większego zastosowania. Fakt, przydaje się przy niektórych aplikachach instalowanych z poza google marketu telewizora. Gdy nie jest apka dopasowana do obsługi na TV i nie można nią sterować. 


www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
profile.country.PL.title
Darcus_KDL43W756C
Poszukiwacz

Klawiaturka Logitech K400  Plus potwierdzam działa wysmienicie na KDL-43W756C i POLECAM ! :slight_smile:

 

Miałem niedawno małą chińszczyznę "Measy" z touchpadem ale mizerne efekty. Baterie wydrenowane w niecały miesiąc a reakcja tego pseudo touchpada ślamazarna - odradzam takie wynalazki. 

 

profile.country.PL.title
bohdang
Użytkownik

Witam. Ja mam KD 55X8509C. Noszę się z  zamiarem zakupu myszki bluetooth, ale takiej bez nadajnika-odbiornika wtykanego do złącza USB. Głównie będę jej używał do komputera ale chciałbym też ją (sporadycznie) wykorzystywać do telewizora. Czy mógłby mi ktoś doradzić jaką myszkę mam kupić aby działała z tym telewizorem?. Przepraszam, jeśli niedokładnie wybrałem temat.

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

Ten model z tego co widzę ma Bluetooth, więc nie potrzebujesz nadajnika/odbiornika. Potrzebujesz tylko myszkę BT, a tu zadziała każda której technologia komunikacji opiera się na BT. Możesz też kupić dowolną klawiaturę BT, także z gładzikiem (touchpadem) zamiast myszki. To będzie chyba wygodniejsze rozwiązanie niż kolejny "pilot" na stole. 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV