anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV - polecana klawiatura bezprzewodowa

profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV - polecana klawiatura bezprzewodowa

Chciałem zapytać się bardziej doświadocznych osób, która klawiatura bezprzewodowa będzie dobra do telewizorów Sony Android TV (ja mam model KDL-50W805C)

 

Mam na uwadzę 3 modele:

1) Logitech K400 Plus

2) Logiteh K400

3) Microsoft All-in-One Media Keyboard

 

K400 jest mniejsza od K400 plus

ale w specyfikacji pisze, że K400 plus pracuje z systemem Android.

Czego nie ma w opisie K400.

Czy K400 (bez plusa) będzie współpracować z Android TV od Sony?

 

W przypadku klawaiatury Microsotfu jest informacja, że z Andoidem jest ograniczona funkcjonalność klawiatury. Czy ktoś wie na czym polega owo ograniczenie?

 

Zależy mi na tym aby działała klawiatura i touchpad.

 

 

 

48 ODPOW. 48
profile.country.PL.title
prawie
Użytkownik

Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem będzie taki pilot AIR MOUSE 2.4G + Mini Klawiatura + Pilot 3in1 sami zobaczcie: CX CR3.

 

Powód edycji: post zawierał link do strony służącej celom komercyjnym.

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Przecież na YT pokazałem tą samą klawiaturę. Nawet z tego sklepu mam.

profile.country.PL.title
prawie
Użytkownik

Skoro taka już była to może taka sama tylko dodtakowo z mikrofonem

 

 

Powód edycji: post zawierał link do strony służącej celom komercyjnym.

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Zbyt późno zauważyłem ten wątek? Jakie są niedomagania All-in-One Media? Bo właśnie kupiłem...

profile.country.PL.title
FaSON-71
Poszukiwacz

Tez kupilem tydzien temu klawiaturke bezprzewodową All in one od Microsoft i tylko sciaglem do niej polskie znaki bo podlaczeniu jej do portu usb, nie bylo polskiego jezyka w opcji wyboru w Menu tv Smart 65XD8505. Bylo roche zabawy z instalacją tego, ale w sieci znajdziesz wszystko i dzieki temu mam juz mozliwosc pisac ą,ę,ś,ć itd. Poza tym nie mam jakichs wiekszych wymagan od tej klawiaturki i spisuje sie wg mnie bez zastrzezen. Jak bys chcial to podpowiem co i jak.

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Super, dzięki.

Na początek mam 1 pytanko (naiwne?): Dlaczego podłączałeś tą klawiaturkę pod USB? Ja staram się jej używać bezprzewodowo...

profile.country.PL.title
FaSON-71
Poszukiwacz

To może ja zapytam Ciebie, gdzie wcisnąłeś nanoodbiornik od tej klawiaturki, do hdmi? :slight_smile:

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

No tak, wsadziłem i zapomniałem o nim :wink: Zabawne... czego nie widzę to juz nie pamietam? Wydawało mi sie że piszesz o połączeniu kablowym. No ale w sumie nic dziwnego że zdurniałem bo w firmie wymienialiśmy dosyć masowo własnie standardowe klawiatury i to wspomnienie mnie chyba prześladuje :wink: A co do tej all-in-one to moja pierwsza tego typu i uczucia mam mieszane no ale liczę że sie przyzwyczaje.

profile.country.PL.title
FaSON-71
Poszukiwacz

Najwazniejsze ze dziala. A do czego podlaczyles tzn. do jakiego sprzetu - typ, model ze tak zapytam? No i jesli chcesz to poszukaj takiego pliku gdybys potrzebował polishhardwarekeyboard.apk. To pod androida jest oczywiscie.

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Mam nadzieję że tym razem poprawnie rozumiem Twoje pytanie :slight_smile:  Nanoodbiornik podłączyłem do telewizora KDL-50W756c do USB nr 3. No a teraz czas na pytanie infantylne: do czego przydaje się ta polska nakładka na klawiaturę? Używam tej klawiatury MS intensywnie (jak tylko znajduję czas aby delektować się sprzętem) i do tej pory nie odczułem potrzeby posiadania polskich klawiszy...