anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV - TV Guide - serduszko przy programach

profile.country.PL.title
paul.rosol
Poszukiwacz

Android TV - TV Guide - serduszko przy programach

Czy da się jakkolwiek wpłynąć te te serduszka które się pojawiają przy poszczególnych programach na kanałach widocznych w TV Guide na Sony Android TV? TV Guide jest wręcz podstawą oglądania TV przeze mnie ale te serduszka na które nie mam wpływu irytują bo wcale nie mają żadnego związku z moimi preferencjami.

Tagi (1)
3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Przepraszamy najmocniej za zwłokę w odpowiedzi. Jaki model Sony TV Pani posiada?

 

Pozdrawiamy, zespół Sony.

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Nawet nie liznolem tematu ale minęły mi te serduszka gdzieś. Pewnie to darowizna na WOŚP 🙂

A teraz poważne.... Myślę że do obsługi serduszek będzie Ci potrzebny smartfon plus apk Tv Side. Tam tworzysz konto w SEN (tak myślę) i w tej apk decydujesz gdzie wstawiasz serduszko do kanału. Logiczne że musi być gdzieś konto by info pobierane z netu wskazywało co lubisz.

profile.country.PL.title
paul.rosol
Poszukiwacz

Przepraszamy najmocniej za zwłokę w odpowiedzi. Jaki model Sony TV Pani posiada?

 

@Sony_Poland_Team KD-43X8305C
PS. "Pan" jeśli już 🙂

 


potrzebny smartfon plus apk Tv Side.

 

@matrbis Aplikacja nieużywalna bo nie ma sporej części kanałów. Ot zwykłych kanałów w zwykłym pakiecie kablówki. Po co mi aplikacja w której nie ma kanałów które oglądam?